reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

to ja przed ciażą miałam chichuachua'ki, zwane potocznie cziłkami ;) a teraz są nawet takie nie najgorzej wypasione mopsy, więc nie narzekam :)
:-D:-D no mój tez nie narzeka (ja troche tak), ten zbok by chciał aby takie juz zostały, ba nawet powiedział, że jak bedzie trzeba to mi na zamówienie biustonosze bedzie zamawial :-D a swoja droga, to niebawem juz cycki tylko w namiot wsadze :-D
LANA dla Ciebie wszystko, nie mozesz zwalic na mnie wczesniejszego porodu, a skoro miałas dreszcze.... :-D;-)
 
reklama
jezu nie mogę z Wami:-D

A mój dziad mnie tak dzisiaj wq.... piszę do niego 1 smsa - cisza, piszę 2 -cisza, piszę 3 już z opierd.... to mi odpisał ,że przecież jest za granicą i zapłaci za wysoki rachunek!!!!!! To się teraz gnojek zdziwi jak nie będę odbierać tel do jutra jak już przekroczy tą granicę i zadzwoni....!!!

spoooko, ja mam skóre i roz****ną klimatyzacje, siadam na raty zeby se tyłka nie poparzyć hahaha pobijesz mnie ?

nie no, ja mam klimę, tylko zanim zadziała to ja się już rozpływam....

Macie sie z tymi chlopami :-) u mnie by to nie przeszło, ale moze dlatego, ze ja od razu qrwuje i wtedy wszyscy sie boja i stoja na baczność ( w koncu poł rodziny w wojsku, lacznie ze mna) a pies to trzesie sie jak galareta. jak noca sobie jajka liże (pies oczywiście :-D) wystarczy ze zrobie yyy i juz go nie ma :-D Małzon mowi o mnie dyktator, choc nie wiem dlaczego :zawstydzona/y:

a ja mam przydomek 'mega franca' i też nie wiem dlaczego:-D Bishopka mój też mundurowy ale ja się nie daję:)

i słusznie :-D w myśl zasady " chciałes pania zapi....laj na nią" :-D

zróbmy osobny wątek ' Złote myśli Bishopki:-D"
stawiam na sagę.

Jak jej 37 wybił to wcale się prawie nie pojawia na BB tylko bzyka z tym mężem żeby przyspieszyć:)-D), w między czasie sutki tarmosi.. nie ma bata, rozpakuje się dziewczę :-D

:-D
no to po spotkaniu, mam!! mam!! ten pieprzony papier od ortopedy i niech się dzieje co chce !
kongratulejszyn!!!!!
Mi się chciało jak nie mogłam (zagrażające poronienie) a teraz juz moge, to mi się nie chce :-D wiec mówie, ze nie moge, ale i mój chyba by nie mógl (przynajmniej tak kiedys mowil) balby sie małego walic po głowie :-D
walic w sensie uderzac :zawstydzona/y: co za słowo :-D

a ja mogę i mi się chce ale jak mojego nie widzę... A jak już wróci z pracy to zawsze mnie czymś wq.... i już mi się nie chce... A kochanka to chyba sobie teraz nie znajdę:-D
 
Chyba się wyłacze na chwile, bo ponosi mnie fantazja i zaczyna sie kontra w moja strone :-D aaaaaa bo Mucha zamilkła, to juz rozumiem.
maggie u mnie to dziadzis byl w wojsku, mamusia była (jest) w wojsku i tatus był w wojsku i maz w wojsku i ja tez jestem w wojsku, dlatego tez nie lubie koloru khaki :-D
 
Bishopka ja tez tylko juz w namioty wsadzam i to atkie wojskowe :) a do karmienia to chyba takich rozmiarow nie produkuja. Nie wiem co zrobie jakbym tak karmic miala bo bez stanika nie ma zycia (chyba bym sobie deptala po tych cyckach).
 
ale nam się zaje fajny temat rozkręcił na maxa czytam i płaczę ze smiechu:laugh2: a co do mundurowych to mój małżonek też mundurowy ale ja jestem takim dyktatorem z niewyparzonym jęzorem w domu :-D
 
a ja mogę i mi się chce ale jak mojego nie widzę... A jak już wróci z pracy to zawsze mnie czymś wq.... i już mi się nie chce... A kochanka to chyba sobie teraz nie znajdę:-D
Po co Ci kochanek ? z nim tez poźniej problemy, kup sobie lepiej Wacka :-D:-D sa nawet takie na USB, to bedziesz miała przyjemne z pozytecznym, Wacek w ruch a Ty na BB :-D
 
Bishopka ja tez tylko juz w namioty wsadzam i to atkie wojskowe :) a do karmienia to chyba takich rozmiarow nie produkuja. Nie wiem co zrobie jakbym tak karmic miala bo bez stanika nie ma zycia (chyba bym sobie deptala po tych cyckach).
Do karmienie to tez wojskowe NS-y :-D bedziemy otwierac przedsionek.
 
reklama
Do góry