reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Bishopka - chcialo sie wtedy i chcialoby sie dalej a tu ni h**a:-D nie wolno:)
Mi się chciało jak nie mogłam (zagrażające poronienie) a teraz juz moge, to mi się nie chce :-D wiec mówie, ze nie moge, ale i mój chyba by nie mógl (przynajmniej tak kiedys mowil) balby sie małego walic po głowie :-D
walic w sensie uderzac :zawstydzona/y: co za słowo :-D
 
Aleś Ty głupia i do tego jaka zazdrosna :-D:-D
Z Tobą to nigdy nie odbuduję w ciąży dobrego samopoczucia :-D.
Zazdrosna nie jestem, bo po 1. po porodzie Li jakoś seksić mi się nie chce ( i teraz nie mogę, jeaaah :-D), po 2. nie lubię tarmoszenia za cycuchy vel jamniczki :-D.

No więc nie wiem na kiedy ma EwaK termin? Bo to może być decydujące również w moim rankingu ;-).
 
E tam, nie narzekaj na samopoczucie, sa gorsze ode mnie np. niania ?? :-) Ty masz jamniczki a ja ? :szok: nie wiem, może basety albo te... mastify :-D
 
Bishopka - chcialo sie wtedy i chcialoby sie dalej a tu ni h**a:-D nie wolno:)
PRZYBIJAM PIĄTKĘ JA MAM TAK SAMO :-( nie mogę od około drugiego mieś.ciąży czyli prawie całą ciąże a ciągle się chce ,mój teraz nawet gdybym mogła to by się bał .Ostatnio się śmiał,że jakby mnie teraz "puknął" :-pto na miejscu bym urodziła :-D
Bishopka-patrząc na Twój nowy avatar przechodzą mnie dreszcze:szok: :-D
 
ja mam termin na 09.08 ale ze moja corka ma wymiary mega to ja jutro panu doktorowi powiem "rżnij pan" bo za 3 tygodnie urodze pięciokilowca. A tak serio to od poniedzialku szpital prawdopodobnie i szykowanie do cesarki (cisnienie musza ustabilizowac i cos tam jeszcze). MAm szczera nadzieje ze w przyszlym tygoniu Nadia bedzie juz na świecie.
 
Zapomniałam napisac, ze mój to sie robi na starość bardziej zboczony :szok: zamiast madrzec, to glupieje. Ostatnio nakładałam sobie loda do miseczki i zapytałam sie go "chcesz loda?", a ten z wielkim usmiechem na twarzy odpowiedział "jasne, ale co, teraz ? " :-D powiedziałam mu, ze jak sie mały nie urodzi do 03.03 (stary ma urodziny) to kupie mu sztuczna wagine :-D
 
reklama
Do góry