reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Agulaula-nospy nie biorę, przed wyjazdem zaczęłam pić Cyclo3fort- bo lekarz obawiał się zakrzepicy. Wyjechaliśmy raniuteńko by nie jechać w słońcu- co 1-1,5h się zatrzymywaliśmy a ja spacerowałam 10-15 min. Zresztą i tak dłużej się nie da jechać bo siusiu ;) No i położna pokazała mi jakie ćwiczenia wykonywać podczas jazdy. Kręciłam kółka stopami i rękami, tak prostowałam palce u stóp i zaznaczałam pięty no i udawałam że chodzę jak bociek w samochodzie. Mimo to ból po 300km był już nie do zniesienia. Plecy i nogi miałam jak z drewna. Przeżyłam i nie żałuję, że pojechałam. A co do ciąży to lekarz się nie obawiał, bo szyjka ukształtowana i ilość wód płodowych ok. Martwiło go raczej, że mój brzuch ma tendencje do stawiania się - no i był twardy całą podróż. Na wertepach myślałam, że mi się urwie. No i martwił się tą zakrzepicą. Jak będziecie ostrożni to jedź i się nie zamartwiaj:)
"Cyclo 3 Fort znajduje zastosowanie w: leczeniu objawów niewydolności naczyń żylnych i limfatycznych (ból, obrzęki, drżenie nóg, uczucie ciężkości nóg) oraz dolegliwości bólowych związanych z żylakami odbytu."

Bishopka- prezent fajny ale otoczka wręczania beeee. Te chłopy czasami jak coś powiedzą to nie wiadomo śmiać się czy płakać
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana babeczki :))

akutan a brałaś nospę podczas podróży jak tak to ile? no i nie wiem czy nie zabrać jakiejś poduszki czy czegoś żeby wygodniej było. no ja zobaczę co mi powie- jak powie szyjka skrócona albo że rozwarcie albo coś innego to też się nie wybiorę a jeśli powie, że to daleka podróż jak na ten tydzień ciąży i że może sobie darować to pewnie pojedziemy powolutku z przystankami częstymi.

agulalula ja w ciągu 2 tygodni zrobiłam trasę Warszawa-Gdańsk, Gdańsk - Warszawa ze 3 razy. I dzisiaj o 17 znów Warszawa-Gdańsk. Nadmienię, że prowadzę sama, nospy nie biorę, zatrzymuję się tylko raz poduszki też nie posiadam. I możesz spojrzeć na mój suwaczek ;-)
 
Oli- dokładnie nie ma co panikować :-)- u mnie tak ciężko bo mamy starawy samochodzik i bez klimy. Poduchy też nie miałam. Tylko taką normalną co pod szyję się daje. Tej to używam jak chcę się zdrzemnąć. A tak to regulowałam sobie oparcie.
 
hej kochane :)
devi - myslami z Tobą, wracaj z piateczką
Oli - brak słów, ale niestety facetom bardzo trudno sie zmienic, mam nadzieje ze sie dogadacie, chociaz mam wrazenie ze twoj chlop potrzebuje silnego wstrzasu a na to nie jest najlepszy 9 miesiąc ciąży (wyprowadzka, "albo ja i dzieci albo pies" itp) dosc mialas do tej pory roboty z przeprowadzką, dzieckiem i psem.
dominic - pierwszy sen na nowym miejscu napewno sie spełni :)
mucha - jednak sie udalo bezpiecznie wymigac ;)
karola - no to niefajne przezycia mialas, trzymam kciuki zeby bylo dobrze i zeby sie nie spieszylo malenstwo.

Ja sie t6rochje zestresowalam po wizycie tym przyspieszonym terminem i zaczelam sie wczytywac w to usg. No i ....sie przerazilam jeszcze bardziej bo sie doczytalam ze tak
kosc udowa - 33 tydz
brzuszek - 35 tydz
glowka - 40 tydz:szok::szok::szok:
Lekarz nie mowil nic na ten temat ale ja oczywiscie panika ze wodoglowie czy cos. B. poszukal u dr Gooogle i naszczescie mnie uspokoil bo sie okazuje ze to nic zlego, ze to sie wyrowna ale ze dziecko duze bedzie. Wiec narazie trroche uspokoilam sie. Mojej tesciowej sie snilo ze mloda sie urodzila 4850 hihi mam nadzieje ze nie bedzie az tak zle :)
Milego dnia
 
Witam :-)
My dzisiaj witamy się urodzinowo, córcia kończy dzisiaj dwa latka! :-D (kiedy to zleciało ?:confused:)
Lecę na zakupy :-) Miłego dnia życzę!
devi powodzenia!
Powodzenia na dzisiejszych wizytach :-)!
 
ja was nie bede juz nadrabiac za duzo piszecie :p
Oli jak zwykle brak mi slow i nie wypowiem sie na ten temat...
Devi wiem ze wrocisz zadowolona i szczesliwa z mgrem :-)
Karolaola przezycie kiepskie 3 mam kciuki zeby malenstwo jeszcze wytrzymalo:-)
Ewa
nie ma co panikowac bedzie dobrze a mala spora na pewno bedzie :p
Biedroneczka powodzonka na wizycie....
AKutan oszczedzaj sie szalej tak od 37 to WIktor moze wczesniej wyjdzie a teraz uwazaj bo ma jeszcze czas:p
Dominic
super ze nocka udana oby tak dalej :-)
Rybka najlepszego dla coruni:-)
ja dzis porzadki od rana i zaczelam prac ciuszki mlodemu dzis mam wene wiec robie jutro jade do Wrcka do brata na 2dni wiec mnie moze nie byc ale jeszzce dzis zajrze:-)
 
reklama
rybka najlepszego dla księżniczki
th_0girlcupcake.gif


a devi pewnie już po wszystkim :-)
 
Do góry