reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
wpadam na chwile z mobilnym internetem:)
Jestem po, dobrze ze weszłam pierwsza choc trzymali mnie do tej pory chyba najdłużej...lekko nie było, nie dokonca to formalnośc....najgorzej ze po 3 osobach okazalo sie ze oni maja jaki zly zestaw pytan i dlatego pytaniem dodtakowym mnie zagieli :/ fuck....
do przodu bedzie i to najwzniejsze...dokładnie wyniki koło południa ale mysle ze juz mozecie mówić do mnie Pani Magister :)

DZIEKI ZA KCIUKASY!!!!!!!!!!!! Pomogly bo chyba P. sie bardziej stresowal ode mnie
 
dzien dobry ale jestem niewyspana, od 2 do 3.30 nie moglam spac a teraz chodze na rzesach, a wlasciwie leze

DEVI juz widze twoja piateczke dzis!

powodzenia na wizytach babeczki!

RYBKAA wszystkiego naj naj dla corci!

EWA corciA bedzie raczej spora ale dasz rade kochana!
 
ale Wy mi komplementami wczoraj sypałyście :-D

Devi, powinni dać z nowego zestawu pytanie:-D. Pogratuluję, jak napiszesz wynik :-D
Ewak, będzie duża baba - to dobrze chyba że cc:-).
Rybkaa, najlepszego dla córki.
Biedroneczka, powodzenia na wizycie

więcej nie pamiętam :-D.


PS Brzuch wrócił do swoich rozmiarów :-O :-D Nie ogarniam siebie :-D
 
rybkaaa3 najlepszego dla córeczki :-)
cukierki.jpg
Devi gratulacje :-) Piątki życzę.
Mucha, t
ak sobie myślę, że może ktoś Ci upuszcza i dopompowuję powietrze nocą :-D albo to ten makaron "al`dente" :-D
 
PS Brzuch wrócił do swoich rozmiarów :-O :-D Nie ogarniam siebie :-D

mówiłam!!!!:-)


Ewa nic się nie przejmuj u nas też głowa i noga wystrzeliły do góry jak szalone, ja też pierwsze co to że wodogłowie, ale lekarz mnie uspokoił, że na tym etapie to nie ma takiej opcji, tego typu wady tworzą się dużo wcześniej, także spokojnie, ale córcia rzeczywiście rośnie jak na drożdżach, super!!

Devi, dobrze, ze już po, czekamy na wyniki Pani Magister:)

Powodzenia na wizytach...

A mi się dzisiaj znowu nic nie chce...O!
 
albo może spałam wczoraj na brzuchu i spłaszczyłam Cynamona, a dzisiaj przepisowo spałam na lewym i doszedł do siebie.
A może spaghetti..
Ale brzuch też się uniósł lekko :-D
 
Ja za to mam powera :-) posprzątała, czego nie cierpię robić i nawet "zrobiłam" jeszcze jedną szafkę na ciuszki małego :szok: teraz ma on 6 półek ze szmatami, gdzie ja mam tylko 4 (porównanie wielkościowo). Zrobiłam koktajl z truskawek i arbuza mniaamm... i co ? nie mam co robić :-( A czekam aż dzieciaki wróca ze świadectwami, ze szkoły i jak to się mówi " jeszcze wpie....ol i wakacje" :-D
 
reklama
to juz drugie takie maja zaserwowane :-) bowiem ja jak słoń dwa lata w ciąży chodzę i na tamte wakacje tez siedziałam w domu, bo byłam w ciązy zagrożonej, która niestety nie przetrzymała :-( A teraz mam termin na 08.08 a takiego samego dnia poroniłam, tylko rok temu.
Co do spania na brzuchu, to ja się łąpię na tym ciągle, że tak śpię :nerd: czy to nie zaszkodzi małemu ??
 
Do góry