reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Witajcie!:-)
Kurcze byłam tu jakieś 300 stron temu:eek:

Tak w skrócie napiszę:
Na początku maja zepsuł mi się komp, a że zaczęliśmy remont to nie było czasu oddać go w naprawcze ręce i tak natłok codziennych zajęć całkowicie mnie pochłonął.
A pod koniec maja po ataku kolki nerkowej (myślałam, że to koniec mojego życia) wylądowałam w szpitalu ze skurczami, nisko główką napierającą na 2 cm szyjkę łożyskiem nisko schodzącym jednym słowem ryzykiem porodu. Naszczęście już w domu jestem na fenoterolu i modlę się by dotrwać do bezpiecznego terminu. Choć z każdym dniem trudno mi uwierzyć, że dam radę tak długo- skurcze nie ustępują.

To tak w wielkim skrócie o mnie, a Was to nawet nie marzę nadrobić, ale może na bieżąco uda mi się dowiadywać jak Wam minął maj, a i czerwiec:szok:

Nasz maluch w końcu otrzymał imię- Igor- tatuś tak zdecydował, a ja o dziwo nie protestowałam:-D
Tu Was nie nadrobię, ale inne wątki może się uda choć po łebkach ?:sorry:

Pozdrawiam mamuśki!!
 
Devi, kochana kciuki zaciśnięte:-)!!!
Asiacur, współczuję przeżyć z parasolką..swoją drogą musiało to zabawnie wyglądać;-) Mam nadzieję, że Pola rusza się już intensywniej.
Dominic, miłej nocki w nowym miejscu:-)
Oli, już mi brak słów..gadaj tu ile wlezie, może to Ci chociaż pomoże.
Karolaola, mówiłyśmy tu dzisiaj o Tobie i zastanawiałyśmy się co się z Tobą dzieje, dobrze że jesteś i obyś jak najdłużej wytrwała w dwupaku:-)
A Ty Mucha jesteś świrem i tyle:-D
 
Dobra, zmykam już na bank. Czysta i pachnąca po kąpieli w mojej wypasionej kabinie ale co i jak tam działa to muszę chyba z instrukcją obcykać.
Devi kopniak na rozpęd jutro. Trzymam kciuki:-)
 
No to sie usmialam czytajac o tych wezach:-D:-D:-D, ja mam mniejsza wersje tej poduchy, ale tez sobie chwale bo wkladam pod brzuchol i jechane śpie jak dziecko no moze jedynie wierce się, czasami na drugi bok
Witam nowe sierpniówki no i karolaola po nieobecności
Devi trzymam kciuki, ja tez jutro na wizyte lece, bedzie USG wiec zobacze co tam u mojej gwiazdeczki
No nic jeszce poczytam co na watku z wizytami i mykam spac bo rano czeka mnie podroz do miasta hehehe i podgladanie
 
No to sie usmialam czytajac o tych wezach:-D:-D:-D, ja mam mniejsza wersje tej poduchy, ale tez sobie chwale bo wkladam pod brzuchol i jechane śpie jak dziecko no moze jedynie wierce się, czasami na drugi bok
Witam nowe sierpniówki no i karolaola po nieobecności
Devi trzymam kciuki, ja tez jutro na wizyte lece, bedzie USG wiec zobacze co tam u mojej gwiazdeczki
No nic jeszce poczytam co na watku z wizytami i mykam spac bo rano czeka mnie podroz do miasta hehehe i podgladanie

Biedroneczka, Devi ma jutro obronę pracy mgr, a nie wizytę;-)
 
reklama
Do góry