reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Agu_la, Ankaa kciuki zaciśnięte...

Mam nadzieję, że z Anną ok...

Leje jak z cebra dzisiaj cały dzień, więc się przykładowo larwiłam i teraz nie chce mi się spać...:szok:
 
reklama
Anulek leje to dopiero teraz, to wcześniejsze to była mżawka:-p
Kupiłam sofę, na allegro ofc, ale czas realizacji mnie przeraził. Może się przeciągnąć nawet do 6 tygodni:szok: I na czym będę sadzać moją krągłą pupkę? Dla ciężarnych powinny być szybsze terminy;-)
 
Witam się bezsennie pierwsza.
Grrrr nic nie pomaga na to swędzenie a najgorzej jest właśnie w nocy przez co spać nie mogę.

Tak się zastanawiam bo już chyba schizuję przez to podejrzenie małowodzia czy mogą mi częściowo wody się wydostać podczas kichnięcia? Teraz nic się już nie sączy ale po kichnięciu musiałam bieliznę zmieniać (popuszczenie moczu to nie było bo bezwonne) i strasznie mnie ciągnęło w podbrzuszu po lewej stronie zwłaszcza.
 
Cześć dziewczynki witam sie pyszną poranną kawką :)

Po bardzo pracowitym weekendzie ledwo dzisiaj wstałam, ale studia podyplomowe już zakończone (obrona na 5) no i w końcu kupiliśmy wózek :) w sumie nasz pierwszy zakup
 
Witam dziewczynki.

Ja skoro juz wstalam, to oczywiscie wcinam sniadanie. Bata nie ma, zeby cokolwiek zrobic przed sniadaniem tak mnie ssie po nocy. Spalam dzisiaj troche lepiej, bo wczoraj przeszukalam internet i zaczelam wyprobowywac wszystkie pozycje polecane przez ciezarowki przy bolu bioder i dzisiaj bylo troszke lepiej. Lepiej oznacza to pobodke, co godzine, max dwie a nie co 10min wiec postep! Kopanie mlodego mi juz nie przeszkadza, czuje tylko jak sie budze na "przewrot"

Tonya, fajnie, ze urlop Ci sie udal. Dobrze sobie wypoczac przed tym calym szalenstwem.

Flower, wyobrazam sobie jak sie martwisz bidulko. Ja dzisiaj spalam bez bielizny bo mnie wszystko uwieralo i tez sie jakas cala mokra obudzilam i sie przestraszylam:-(. Ale dwa razy mnie juz badali w szpitalu i wycieku nie stwierdzili wiec nic mi nie pozostaje innego. Paskow u nas nie sprzedaja, wiec nie mam jak sie zbadac! Mam nadzieje, ze u ciebie to tylko zwykla ciazowa przypadlosc zwiekszonych uplawow!

Dzis dzien pod znakiem czekania na telefon poloznej!
 
flower - mi sie wydaje ze to mglo cos pocieknac przy kichnieciu, a wogole to powiedz lekarzowi ze to swedzenie jest takie nasilone bo moze inne leki jakies ci da skoro te maja tak meczace skutki uboczne. Strasznie mi cie szkoda bidulko
mal-gosia - GRATULACJE OBRONY I WÓZKA :) my juz czekamy na nasz wózek tez bo zamowilismy w sklepie.
A czy dzis ktoras czasem nie ma obrony mgr :eek: chyba devi ?? albo sie pospieszylam troszke.
Ja dzis samotnie spedzam ranek bo B. z mlodym na testy pojechali do Zabrza i oczywiscie mamuska sie stresuje jak nie wiem.
Milego dnia kochane
 
reklama
hejoo laseczki:-)
Maglosia Gratuluje obrony i 1 zakupu:-)
Flower tez mnie sie wydaje ze moglo najlepiej zadzwon do swojego gina i nadmien o swoim swedzeniu... ja przy kichaniu tez mam te nieprzyjemna przypadlosc ze poleci cos nie cos...
Ewa Devi ma obrone w srode;-)nie wiem kiedy mucha....???
Ja dzis koncze zakupy do szpitala i pakuje sie w tym tyg :-)
 
Do góry