reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

To i ja mówię dzień dobry:-)
Mal_gosia gratuluję piąteczki z obrony:-)
Flower też popuszczam, przy kichaniu i kaszleniu ale jak obawiasz się, że to mogą być wody to zasuwaj do ginka.
Skończyła mi się kawa a nową zostawiłam w nowym mieszkaniu. Ech, muszę jechać na cappuccino a tak napiłabym się fusiastej.
 
reklama
Witam Kochane :-)
mal_gosia gratuluje zakończenia kolejnego etapu w edukacji i to na tak wysokim poziomie :-)
Flower czytałam, że wody mają słodkawy zapach, a mocz wiadomo, amoniak. Aczkolwiek powiedz o tym lekarzowi, bo moze to byc i mocz i wody, czego oczywiście nie życzę :-)
Zjadłam właśnie dwie bułki z kabanosami, przegryzłam to ogórkiem w occie i serkiem waniliowym :szok: Teraz pora na kawę, tylko nie chce mi się jej robić :-( lenistwo mnie ogarnęlo.
 
dzien dobry

MALGOSIA wow, wielkie gratki za obrone i to taka wzorowa! no i ajnie ze macie wozio!

FLOWER zadzwon do gina i podziel sie swoimi´niepewnosciami, ale kurcze faktycznie powinni znalezc Ci inny lek cobys tak sie nie meczyla!

EWA syn i maz niedlugo wroca, nie zamartwiaj sie kochana!

MALGOO fajnie ze lepiej spalas...mi sie takie glupoty snily ze szok

ja tez juz po kawce i sniadanku i kurde nie wiem co ze soba zrobic dzis, moze jakies zakupki w h&m lub c&A dla mlodego? ech kurcze od tygodnia mam wolne i corcia dzis stwierdzila ze dzis idzie ostatni raz do przedszkola(bo dzis dzien kiedy kazde dziecko zabawke moze przyniesc z domu do przedszkola), ja do niej ze ma jeszcze 2 tygodnie a potem wakacje 3 tygodnie, a ona ze nie i placz..ciekawe jak jutro bedzie..chyba bede jakies argumenty musiala przygotowac...
 
mal-gosia-kochana wielkie gratki za piekną ocene, no i wózio, super że wasz pierwszy zakup udany, pochwal nam się koniecznie

flower-zrób tak jak dziewczyny piszą..

a ja mam silną potrzebę wicia gniazda, wczoraj robiłam porządki i segregację w szafach w poszukiwaniu wolnego miejsca na ubranka dla małego, masakra nie mam wolnej półki, mężuś ma mi wstawić dodatkową dużą półkę zobaczymy co z tego wyjdzie, do szpitala chyba mam wszystko zakupione, teraz tylko się spakować, dla małego chyba też większość mam, pozostało pośćiel do łóżeczka i do wózka oraz fotelik samochodowy
od 2 tygodni waga stoi mi w miejscu- szok !! oby jak najdłuzej stała heheh

pozdrawiam was i miłego dzionka zyczę
 
WITAM LASECZKI:-)-nie było mnie na forum przez weekend i widzę ,że nie ma szans na nadrobienie -naskrobałyście na maxa:szok:
Spakowałam wczoraj walizke do szpitala nie całą bo jeszcze muszę na ostatnią chwilę dołożyć kosmetyki itp.-cała walizka zawalona a nic tam prawie nie ma :szok:.
Mal_gosia-gratki -pięka obrona:tak:
 
A my się o Ciebie martwiłyśmy Lana. Miło Cie widzieć całą i zdrową. Ale na przyszłość pamiętaj, jak chcesz gdzieś zniknąć zapytaj czy możesz i o której masz wrócić:-D
 
Dobry!

Malgosia serdeczne gratulacje, witamy w elitarnym gronie obronionych na 5:-D

A u nas ciemno normalnie...dzisiaj powinny przyjść ostatnie zakupy z allegro tj moskitiera do wózka, myjki, pieluchy tetrowe i pojemniki na pokarm i chyba już wszystko mamy... a no i oczywiście buty letnie dla mamy:-D ale to prędzej jutro;))postanowiłam zakupić jakieś cichobiegi, bo w adidasach za gorąco, a w klapkach prowadzić niebezpiecznie, więc skoro wożę nie tylko siebie...
No i może już będą wyniki z posiewu to bym odebrała... a tak najchętniej to bym się polarwiła, bo mi się nic nie chce:)
 
Mal-gosia gratulacje!!!!:-)
Ewa, dobrze że testy synuś będzie miał zrobione, ile się czeka na wyniki?
Flower, moim zdaniem też możliwe że coś poleciało, ja bym pojechała do lekarza.
A ja zamiast silnej potrzeby wicia gniazda mam mega lenia:-D
Jeju..jak leje w Warszawie...
A ja mam dzisiaj wizytę:-)
Mam numer do Ani, napiszę jej dzisiaj smsa, bo tez się niepokoję..
 
reklama
hej dziewczyny dzięki za troskę - ja już troszkę odespałam noc i po śniadanku (drugim bo w nocy mnie tak ssało, że musiałam coś wtrynić).

chyba trochę spanikowałam w pierwszej chwili z tymi wodami później obserwowałam i wszystko było ok więc może to był po prostu kolejny urok 3 trymestru - jeżeli zdarzy się jeszcze raz to na pewno zadzwonię/pójdę do gina (wizytę planowaną mam w przyszły poniedziałek) - nie chcę tak znowu dupy zawracać lekarzowi żeby nie było że panikara jestem

co do swędzenia to jest ono normalnie do zniesienia w ciągu dnia, ale w nocy się nasila - oczywiście jak byłam ostatnio u gina to wspomniałam o tym, ale jak na złość przez 2 dni przed wizytą był spokój. Ja tam jakoś te swędzenie i zaburzenie rytmu dnia i nocy zniosę żeby tylko małej te leki pomagały, tylko czasem sobie pomarudzę :p
Wyczytałam w necie, że ta moja mała łobuziara może mnie po prostu okładać po wątrobie i to może powodować dodatkowe swędzenie, a fakt jest taki, że kopie mnie boleśnie właśnie w prawy bok...

oj pochmurno dzisiaj w okolicach Krakowa - idealna pogoda na odsypianie a później może skompletuję na allegro wyprawkę do szpitala bo w nocy dodatkowo się denerwowałam, ze jeszcze mam wszystko nieprzygotowane - macie jakichś sprawdzonych użytkowników co bym mogła od jednego kupić większość rzeczy? wiem, że ktoś polecał tu annapurna3
 
Do góry