reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Witam i ja :-)

Mal-gosia gratulacje!
szuszu888powodzenia dzisiaj!
Ja tez mam dzisiaj lenia :blink: na dodatek córka coś marudna strasznie, mam nadzieję że nie przyplącze się żadne choróbsko... !
Ewa trzymam kciuki za młodego ! :-)
 
sagaa, mucha ma obronę 4 lipca :-D. Dzięki za pamięć.

Najgorsze jest to, że jestem druga i dla mnie jest 30 minut w grafiku, a dla reszty 15 minut na wszystkie kierunki i specjalności! :O. I do wieczora nie ma nikt takich 30 min.. I to nie kwestia pomyłki, bo najpierw miałam na 10 godz, teraz 9.30 bo ktoś się wysypał i nadal 30..
Są dwie opcje:
1. Promotor (od 2 lat mi się odgraża że mnie dopadnie za to że mnie ciągle puszcza bokiem:-D) - spełni swoją obietnicę.
2. Wiedzą, że jestem w ciąży i dają zakładkę jakbym zaczęła rodzić i żeby nie było obsuwy w terminie jakby musieli pomoc organizować :-D.
 
Dzieki za pamiec o mojej obronie...pozostało mniej niz 48 godzin wiec mozecie zaczac zaciskac kciuki :)

mal-gosia- no to witam w swiecie x-landera :) Bedziemy pieknie wygladac na spacerkach po osiedlu :)
szuszu- napisz smska do Ani i szybciutko daj znac
mucha-a jak idzie nauka?? Ja mam stresa. I na moja prozbe wchodze pierwsza...choc teraz nie wiem czy to dobry pomysl
flower- po ostatniej sugesti gin. ze i u mnie wody ponoc w dolnej granicy tez sie wciaz zastanaim czy mokra wkladka to wody czy cos normalnego...ale staram sie nie nakrecac.U ciebie to tez napewno nic groznego

A ja cała ciaze przeszłam bez najmniejszego przeziebienia a dzis obudziłam sie ze strasznym bolem gardła :( help!!!
 
devi, nauka? Haaa! Właśnie ambitnie ściągnęłam zagadnienia, i próbuję je opracować, tzn. wrzucam w google :-D. Też się stresuję, mimo że mam o wiele dalej do niej niż Ty, ale myślę, że nie będą ulewać :-D. Nie wchodzę pierwsza(i tak jestem druga), wolę się nie pchać skoro nie jestem obryta i raczej nie będę.
 
Devi strategia dobra, ja też na swojej obronie szłam pierwsza, wszystko poszło jak z płatka, u Ciebie też na pewno tak będzie, trzymam kciuki.

Muszka za Ciebie też kciuki zaciśnięte!

Co do bólu gardła nie pomogę, ale Dominic na pewno wie co robić, ona przechodziła przeziębienie ostatnimi czasy...
 
Hej Dziewczyny!

Malgosia - gratuluję pięknej obrony! zasłużyłaś na oklaski <brawo>:happy2:
Devi - mi pomogło mleko z miodem i czosnkiem,a także płukanka najlepiej z szałwi ( ja płukałam rumiankiem i miętą i też mi pomagało)
Ewa K. - trzymam kciuki za Synka

I wybaczcie,ale już zapomniałam komu jeszcze powinnam coś napisać. Zaraz jadę do miasta na małe zakupy i do pracy zanieść formę na macierzyński także życzę Wam miłego dzionka i do usłyszenia :-)
 
reklama
Flower, a co Cię najbardziej swędzi?

wszystko!!! poczynając od wewn strony dłoni, przedramion przez plecy, kark, brzuch, piersi po stopy, kostki, łydki, uda a nawet małżowina uszna

Devi też myślę że to troszkę takie nad wyraz zamartwianie sie po tej małej ilości wód - jedno mnie ciągle pociesza:
przy małowodziu obserwuje się mniejszą ruchliwość dziecka a moja niunia tak szaleje, że w sobote normalnie mnie cały brzuch bolał tak się wypinała że skóra na brzuchu już mi chyba nie dawała rady :)
 
Do góry