reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

hej jeszcze jestem:-)
właśnie wróciłam z młodym z pogotowia ma zapalenie oskrzeli i goraczke :wściekła/y:a w piatek pani doktor twierdziła, ze to zwykle przeziebienie i wystarczy syrop prawoslazowy na kaszel bo teraz dzieci tak maja przez te zmiany temperatur!! dobrze, że to dzis wyszlo bo jakby w nocy sie stało albo jutro to nie wiem czy bym pojechała bo on przy oskrzelach albo anginie potrafi miec ponad 40 stopni goraczki!! a jutro byłby kłopot kto z nim do lekarza by poszedł bo babcia rano nie miała by z nik go zostawic aby isc go zarejestrowac a telefonicznie nie da rady;/

co do szpitala mlodam to drezdenko - jesli ci cos to mowi bo widze, ze lubuskie cos tam sie u ciebie przewija;-)a jesli cos by miało byc nie tak z przedwczesnym porodem to chyba gorzów albo poznań by mnie skierowali bo tu nie maja odziału dla maluszkow tylko zwykły noworodkowy i z reguły dziewczyny kieruja na inny szpital jak jakies komplikacje!!
mam nadzieje, ze u mnei tak nie bedzie ze wyjde do piatku i wróce tam po 36tyg!!;-)aby sie rozpakowac i szczesliwie pojechac do doomu!!
dziękuje za wszystkie slowa otuchy i trzymajcie sie i zebym za duzo nie miała do nadrabiania was:-D;-)pa
 
reklama
agula wiem, wiem gdzie Drezdenko, myślałam, że moze bliżej ZG ;-) dobrze w tej sytuacji, że sprawa z młodym tak wyszła bo faktycznie byłby problem.
myślę, że podadzą CI kroplówki może m.in z fenoterolu a potem przejdziesz na tabletki i będzie git. PO nim to bywa, że laski i przenoszą ;-) ciekawe jak będzie u mnie ;-)
 
Ostatnia edycja:
agula wiem, wiem gdzie Drezdenko, myślałam, że moze bliżej ZG ;-) dobrze w tej sytuacji, że sprawa z młodym tak wyszła bo faktycznie byłby problem.
myślę, że podadzą CI kroplówki m.in z fenoterolu a potem przejdziesz na tabletki i będzie git. PO nim to bywa, że laski i przenoszą ;-) ciekawe jak będzie u mnie ;-)

:-)to witam w rejonach!!
A co tobie cos podejrzewaja?
mi gin powiedział ,że konieczna obserwacja i inne badania i chce zrobic to jeszcze przed swoim urlopem zeby potem nie było ze cos przeoczył! a co bedzie zobaczymy staram sied byc dobrej mysli i ze nic nie wykryja złego ale pewnie od jutra bede miała duzo wyzsze cisnienie niz w domu bo teraz mam w normie!
a taki cytat znalazłam na innym watku bb dotyczacy badania dopplerowaskiego i tego co u mnie podejrzewaja! moze sie komus przyda...
Nieprawidłowy przepływ krwi w badaniu dopplerowskim jest bardzo ważnym sygnałem do intensywnego monitorowania płodu i przebiegu ciąży aż do rozwiązania. Przyczyny nieprawidłowego przepływu krwi w badaniu dopplerowskim mogą prowadzić do opóźnionego wzrastania płodu oraz prowadzić do zwiększonego ryzyka wystąpienia objawów zagrożenia życia płodu. Skryningowe badanie dopplerowskie między 24-30 tygodniem ciąży oceniające przepływ krwi w tętnicach macicznych, a w szczególności obecność wcięcia wczesnorozkurczowego „NOTCH”, jest bardzo pomocnym elementem oceny ryzyka wystąpienia nadciśnienia indukowanego ciążą, rzucawki, opóźnionego wzrastania płodu.
 
Agu_la wracaj do nas szybko. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

Ja sobie posprzątałam ładnie kuchnie, wszystko pomyłam, wyszorowałam zabudowę w przedpokoju i dupa. Moje kochanie stwierdziło, że musi powiększyć w kuchni otwór na kratkę wentylacyjną i przy szafie wykuć otwór bo coś tam mu się nie widzi. I tym oto sposobem całe moje mycie, szorowani poszło na marne. Faceci!:wściekła/y: Od jutra znowu szorowanie. Chciałabym już się tam całkiem przeprowadzić a nie tak wisieć między dwoma domami.
 
Witajcie babeczki :-)
Właśnie zjechaliśmy z małych wakacji w Łagowie - cudnie było. Pogoda w sam raz dla ciężarnej, pospacerowałam, popływałam rowerkiem wodnym i nawet na basztę zamku się wdrapałam ;-) Nie wspominając o codziennym wysłuchaniu koncertu ptaków i nawdychaniu się cudnie rześkiego i czystego powietrza.

Idę Was poczytać bo widzę, że znowu dużo się działo...mam tylko nadzieję, że pozytywnie.
 
Wpadlam tylko na chwilke, jestem zmeczona jak kon po westernie. Mieslismy komunie chrzesniaczki M., na koniec z nerwow przed jutrzejsza wizyta zrobialam M jeszcze scene byli juz sami swoi, ostatnio nie toleruje wogole osob po alkoholu i zostalam okrzyknieta nerwusem nr1. Mam nr do szuszu wiec odezwe sie i dam znac co i jak :) licze ze powiedza ze nie widza wskazan zebym zostala i poprosza zebym przyjechala na kontrol i porod np za 3tyg :))
Agu_la zycze szybkiego powrotu do domku, a jak Cie zostawia to napewno bedziesz pod super opieka i bedziecie bezpieczni.
 
AGULA I ANKA WIELKIE KCIUKI RAZ JESZCZE ZA WAS OBIE KOCHANE!!!! zycze zeby wszystko okazalo sie w porzasiu i zebyscie jak najszybciej wrocily ze szpitalöa, a najlepiej juz jutro! piszcie co i jak, jestesmy z WAMI!

SAGAA wow ale jestes juz zaawansowana...he he czas leci...

DOMINIC to lepiej meza zapytaj jutro czya cos zamierza robic zanim znowu zabierzesz sie za robote... a i pocieszylas mnie ze apetyt pozna pora nie tylko mi dopisuje...

witaj TONYA fajnie ze mialas fajny urlop!

ciekawe jak tam ANNA...
 
reklama
Agula Anka 3 mam za Was kciuki :-)
Susumali duzo dziewczyn sie nie odzywa i Lany mi tu brakuje...
ja mykam sie polozyc maz w nocy znowu w trase i zostaje sama wiec cza sie poprzytulac:-)
Dominic tez bym sie wqrzyla....
Devi mnie tez budzi twrdniejacy brezuch ale czesciej kopniakii sikuuuuuu ;/do jutra laski:-)
 
Do góry