reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Witam Kobietki:-)
Ja już prawie spakowana. Mam jeszcze szybkie pytanko. Od kilku dni czuję jakby drgania, takie bardzo szybko następujące po sobie ruchy. Czasem na górze brzucha a czasem na samiutkim dole. Nie wiem czy mam się niepokoić. Czy któraś z Was miała coś podobnego?
 
reklama
Witam i ja:)
Drgania? Hm... Moja mała ma czasem czkawkę i w podobny sposób to definiuję:)

A ja na święta choruję... Piję właśnie herbatkę z cytrynką i miodzikiem yhh... Doszedł mi katar i w nocy wszystko leciało w dół więc i kaszel mocniejszy:( Pół nocy nie przespane- albo inaczej spane na raty:(


Wszystkim życzę spokojnych i wesołych świąt i mokrego (ciepłą wodą) poniedziałku:)
To tak już piszę jakbym miała nie wejść na BB bo dzisiaj zjeżdża mi się rodzinka:)
 
Karolinkaz wracaj do zdrowia.
Co do drgań to nie wygląda to na czkawkę, to są taki wibracje następujące bardzo szybko po sobie, bez kilkusekundowych przerw tylko tak raz za razem.
 
Karolinka zdrówka!

Dominic te drgania to na pewno czkawka :). Mój pierwszy to pod koniec ciąży skakał kilka razy dziennie :). Potem po urodzeniu często miał czkawki. Położna mi tlumaczyła, że to odruch obronny przed zalaniem płuc niby jak noworodki ulewają.
 
Kochane widzę,że towarzystwo się wykrusza już świątecznie dlatego

Życzę Wam zdrowych i spokojnych Świąt, spędzonych w miłej atmosferze, bez stresu. Szczególnie ściskam te ,które są z dala od rodziny bo sama wiem ,że w Święta wtedy troszkę smutno. Buziaczki
 
A ja tak nieświątecznie coś mi się rozłazi tuż nad...a pod blizną po cc. okropne uczucie, nie boli, ale czuję że się rozchodzę..Co to może być? Ostatnio jak chodzę boli mnie brzuch tak że się aż garbię..zastanawiam się czy do lekarza nie pojechać..
 
reklama
Do góry