reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Ja znowu dzisiaj cała mokra się obudziłam w nocy. Nie wiem czemu aż tak bardzo się spociłam... :zawstydzona/y:
To chyba na tyle... miłego dnia Dziewczyny!
Ja mam to samo, już 3 lub 4 noc budzę się mokra, jest mi tak gorąco, że nie wiem co zrobić...


sylwi.b dziękujemy:)
Ja życzę Tobie też spokojnych i wesołych świiąt i mnuuuustwo kopniaków:)
 
A85-ty kochana się nie cackaj z pracą tylko na L4 i to szybko ,przecież dzidzia jest najważniejsza a nie praca-prawda?Zadzwoń do swojego gin.i opowiedz co się dzieje.Dużo odpoczywaj takie puchnięcie nóg i twardnienie brzucha nie bierze się z niczego tylko prawdopodobnie za dużo pracujesz i masz mało odpoczynku-ale koniecznie skonsultuj się z lekarzem.
akutan-dla własnego spokoju idż do gina niech zrobi usg
 
A85, akutan podpisuję się pod tym co napisała LANA.
Ja już padam, wszystko lśni, jeszcze tylko podłogi odkurzyć i umyć. Potem się kładę i palcem nie ruszam, mam dość:-)

Wszystkim, z którymi nie będę już mieć kontaktu życzę zdrowych, spokojnych Świąt, smacznego Jajca i jak najmniej przypadłości związanych z ciążą.
 
akutan może dla własnego spokoju wybierz się na kontrol do swojego gina? Wiem co czujesz, bo ja co prawda już czuje koniaczki od jakiegos czasu, ale jak zbyt długo jest spokojny to tez zaczynają mi się wbijać do głowy różne myśli, ale przede wszystkim nie martw się na zapas, bo to nie zrobi dobrze Tobie ani dzidzi. A kiedy byłas ostatnio u swojego gina? Może spróbuj częściej odpoczywać, bo jak jesteś w ruchu to Twój maluszek śpi :)

Ja szykuje jedzonko na święta, ale ból pleców jest masakryczny. Jednak obciążenie już jakieś jest :-) Od początku ciązy przytyłam 10 kg :baffled: masakra
 
Ja pierdziu! Byłam dzisiaj na glukozie...ja głupia myślałam, że 75 glukozy to jest to co trzeba wypić, a nie rozpuścić w wielkim kubie ciepłej wody 300 ml...:szok: I myślałam sobie spoko wodza, to nie jest dużo dam rade! A ja i moje sensacje żołądkowe dawały radę do połowy magicznego kubka, a potem było tylko gorzej...wolałabym słodsze, a w mniejszej ilości. No ale najważniejsze,że cudem jakimś dałam radę to utrzymać w żołądku i mam to za sobą.

Ja też się bardzo martwiłam o ruchy, ale po usg lekarz uspokoił mnie, że ruchów mogę nie czuć, lub czuć bardzo słabo właśnie ze względu na umiejscowienie nawet do 24 tyg. Ale mój człowieczek zrobił mi niespodziankę i zaczął mnie regularnie obijać, a od wczoraj dziwny spokój. Oczywiście już się martwię, ale to pewnie dlatego, że bardzo dużo się ruszam i śpi w najlepsze. A najlepiej go czuję jak leżę na wznak - tak po 15-20 minutach zaczyna się balecik!;-) U mnie wcale nie na lewym boku. Akutan popróbuj może tak - zalegaj w różnych pozycjach, ale na dłuższą chwilę. I wiecie co? Nie wiem czemu, ale budzę go biorąc wieczorny prysznic:-D
 
blackberry ja wybieram się na to badanie po świętach i też mnie to przeraża w szczególności, że na samą myśl unosi mi sie wszystko w żołądku :shocked2:
 
witam wczesnym wieczorkiem, wlasnie siedze sobie z laptopikiem na balkonie, jem orzeszki ziemne i pije swiezo wycisniety sok z grrejfruta..ach zycie jest piekne he he

AKUTAN lepiej zapytaj lekarza albo pojedz na usg, ale mysle tez ze moze miec to wspolnego cos z ulozeniem lozyska, ja tez mam na przedniej scianie i ruchy nie sa takie intensywne jak Wy czasem opisujecie, dokladnie mam tak jak u Ciebie, MUCHa!


kurcze straszycie mnie ta glukoza, ale podejrzewam ze nie dostane wcale, bo u nas to nie badanie wymagane,no chyba ze moj ostatnio szybki przyrost wagi ma cos wspolnego z cukrem...

szukam i szukam i nie wiem gdzie A85 pisala o jakis problemach..ale jesli masz odpoczywaj kochana!

a propos problemow, mam pytanie: czy sa jakies objawy, a jesli tak to jakie skracania sie szyjki np lub innych problemow z ktorymi powinno sie wlasnie np lezec, odpoczywac? bo jak pisalam ginka mnie nigdy ginekologicznie nie bada I nie wiem czy gdyby mi sie skracala to bym to jakos czula? Boziu juz jedno dziecko urodzilam a takie pytania zadaje, sorry ale sie pogubilam...mam wrazenie ze bardzo jestem nielogiczna w tym momencie ale wiecie demencja ciazowa i w ogole chyba za duzo na slonku bylam?
a no wlasnie nie mozna w ogole na slonku prtzebywac bo mi jeszcze jak zawsze sprawia to ogromna radosc i zastrzyk energi...
 
Dominic masz racje lez brzuchem do gory doslownie!!! super ze urzadzanie gniazdka idzie do przodu;-)
Sylvi Tobie rowniez Wesolych Świąt ;-)
Akutan ja bylam na 3 d w 21 tyg 3 dniu na badaniu i tez jeszcze nie czulam i lekarka powiedziala e to moze potrwac do 3 tyg ale na pewno nie dlugo poczuje wiec lezalam zawsze na plecach mowilam do malego i w 22 ty i 3 dniu ciazy zaczal kopac wiec licze ze zaraz zdarzy sie To Tobie a jesli na prawde jestes zmartwiona jak bylam ale doczekalam sie idz do lekarza :-)
Blackberry ja tez juz mam to za soba porazka wypic to swinstwo;/
Shadow ja moze daje rade ale z waga jestem blisko Ciebie :-(
A85
skontaktuj sie z lekarzem moze...
 
reklama
witam wczesnym wieczorkiem, wlasnie siedze sobie z laptopikiem na balkonie, jem orzeszki ziemne i pije swiezo wycisniety sok z grrejfruta..ach zycie jest piekne he he

AKUTAN lepiej zapytaj lekarza albo pojedz na usg, ale mysle tez ze moze miec to wspolnego cos z ulozeniem lozyska, ja tez mam na przedniej scianie i ruchy nie sa takie intensywne jak Wy czasem opisujecie, dokladnie mam tak jak u Ciebie, MUCHa!


kurcze straszycie mnie ta glukoza, ale podejrzewam ze nie dostane wcale, bo u nas to nie badanie wymagane,no chyba ze moj ostatnio szybki przyrost wagi ma cos wspolnego z cukrem...

szukam i szukam i nie wiem gdzie A85 pisala o jakis problemach..ale jesli masz odpoczywaj kochana!

a propos problemow, mam pytanie: czy sa jakies objawy, a jesli tak to jakie skracania sie szyjki np lub innych problemow z ktorymi powinno sie wlasnie np lezec, odpoczywac? bo jak pisalam ginka mnie nigdy ginekologicznie nie bada I nie wiem czy gdyby mi sie skracala to bym to jakos czula? Boziu juz jedno dziecko urodzilam a takie pytania zadaje, sorry ale sie pogubilam...mam wrazenie ze bardzo jestem nielogiczna w tym momencie ale wiecie demencja ciazowa i w ogole chyba za duzo na slonku bylam?
a no wlasnie nie mozna w ogole na slonku prtzebywac bo mi jeszcze jak zawsze sprawia to ogromna radosc i zastrzyk energi...

Susumali, skracanie się szyjki chyba jest nieodczuwalne. LANIE się skraca, więc na pewno Ci odpowie;-)
Swoją drogą to dziwne, że ginka tego nie bada. Przecież oprócz stanu szyjki sprawdza się również czy nie ma infekcji jakichś itd...
Zazdroszczę Ci tego soku..mmm.:-)
A ja podziębiona jestem, mam kaszel i katar:wściekła/y:
 
Do góry