reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Ostatnio moje życie to czekanie-na wizytę, na wchłonięcie torbieli, na badania itp.
Pozdrawiam Was serdecznie, a w szczególności Oli.B, devi, Tonyę, musię i szuszu (chyba żadnej nie pominęłam, pozapominałam nicki...)

kahaka oczywiście, że pamiętamy. Ale fajnie, że do nas zajrzałaś. Kochana trzymamy za Ciebie mocno kciuki. Na pewno się wszystko uda w końcu. Torbielą się nie martw, nic groźnego. Dużo sił Ci życzę
buziak.gif

maggie dużo sił dla mamy, jak się czuje tym razem po tej chemii?? Trochę lepiej
 
Ostatnia edycja:
reklama
maggie-dużo siły dla mamci:)

dzisiaj już pogoda pochmurna ale ciepło

i dzisiaj taki dzień że nie wiem co ze sobą począć, planów tyle a nie wiem jak się zabrać i od czego zacząć..

ja chce spać........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
witam dziewczyny

meggie - oby szybko mama doszła do sił, a dla ciebie przesyłam duzo duzo dobrej energi :-)

Dali - tak ten pas ciążwy moż służyc jako przedłuzenie bluzeczki na all sa przefajne z róznymi nadrukami, kwiatuszkami itp. fajne na przykład na lato chce sobie zamówic cos do białych lnianych spodni.
 
Kahaka, pewnie że pamiętamy o Tobie i często myślimy jak się czujesz. Cieszę się że się odezwałaś;-) Życzę Ci wszystkiego dobrego i czekamy na dobre wieści od Ciebie:-) Buziaki.

Maggie, dużo zdrówka i sił dla Twojej mamy. Mocno trzymam za nią kciuki.
 
Jestem już z Wami:), idę chyba jakąś kawę muszę sobie strzelić, bo padnę na twarz. Ja mam dzisiaj wizytę, ale bez usg, więc wiele się nie dowiem, usg we wtorek (hip hip hurra!:happy:). Ja dzisiaj jakiegoś doła złapałam.

Kahaka trzymaj się dzielnie bidulko. ja też miałam torbiel, tylko że była duża i nie chciała się wchłonąć, więc usunięto ją operacyjnie, a później się okazało, że mam endometriozę. wyszłam z tego jak widać. jakbyś chciała pogadać, to pisz na pw.

Maggie jesteśmy z Tobą myślami, życzę Ci dużo siły i żeby jak najszybciej skończyło się wszystko, co złe:*. będzie dobrze, zobaczysz:tak:

A pasy ciążowe to ze względów praktycznych, jak i estetycznych (podobno każda modna mama powinna go mieć;-) hehe).
 
Czesc kochane!
Maggie - buziaki dla mamy, oby szybko wrocila do formy po chemii no i oczywiscie aby chemia pomogla. Wiem jak sie czujesz - moja mama we wtorek trafila do szpitala z podejrzeniem udaru:szok::-:)-(Na szczescie okazalo sie ze to nie byl udar ale sytuacja byla bardzo niebezpieczna. Ja byłam przerazona. do tej pory jest w szpitalu a ja umieram ze strachu co bedzie dalej.
My dzis jedziemy na polowkowe 4D bardzo sie ciesze bo bardzo mi zalezalo na plytce dla mlodej na pamiatke. Okazalo sie ze moj gin mi je zrobi w cenie wizyty (100zl) wiec jestem o jakies 300 do przodu bo na slasku takie ceny za 4D.
Mam nadzieje ze dostane jakies zdjecia to pochwale sie Wam. Milego dnia :**
 
reklama
Cześć, w końcu odważyłam się przywitać.
Podczytuję was od paru tygodni:) tworzycie świetną grupę i mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona :D
Mieszkam w KRK i jestem w 19t. Czekamy na Wiktorka:)
 
Do góry