reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

akutan witamy w sierpniowkach:) Jeden mezczyzna wiecej na sierpien 2011:) A tak a propos to czy ktoras z was bierze witaminy Falvit mama?? Wczesniej bralam bralam Femibion Natal 2 i bylo ok ale 2 dni temu zaczelam brac Falvit i po tabletce po 10 min jest mi niedobrze:/ Mozliwe czy sobie wkrecam? ozliwe ze mozna nietolerowac jednych witamin a drugie tak??
 
reklama
akutan - witaj i zapraszamy do częstego pisania :)

EwaK - powodzenia na wizycie :)

maggie
- dużo sił dla Towjej mamusi i Ciebie

kahaka - oczywiście że pamiętam :) 3maj się dzielnie a kciukasy przez nas wszystkie zaciśnięte

myszka
ja od dwóch tygodni biorę Prenatal Complex i wszystko jest ok
 
kahaka-trzymaj się będzie wszystko o.k:tak:
maggie-trzymam kciuki za Twoją mamusie.
EwaK-udanej wizyty:-)
akutan-witamy serdecznie w naszym gronie!!!!!:-)
Matko jedyna ja już leżę 3 tydzień jak kłoda a przede mną jeszcze prawie 14 tyg .takiego leżenia :-(
DAM RADE,DAM RADE!!!!:tak:
 
witajcie kochaniutkie, ja mam dzis juz dosc tak mnie kręgosłup boli, zaraz ide sie położy na chcwilke bo obiad mi sie robi i musze pilnować. A u nas pogoda ładna troche mniej słoneczko swieci ale nie jest zachmurzono.:-)
 
Witajcie!
Dzisiaj mniej słonka niż wczoraj, ale cieplutko;)
maggie dużo sił dla mamy!!!
EwaK powodzenia;)
akutan witaj!
myszka słyszałam, że takie objawy mogą występować. Jeśli Ci nie przejdzie to ja bym zmieniła na inne witaminki! A czemu nie zażywasz tych pierwszych?

A do mnie te pasy jakoś nie przemawiają:no: czyli nie jestem modną mamką:-D
LANA jasne, że dasz radę. A może leżaczek i na świeże powietrze?
 
dziewczynki a jak u was z kwasem foliowym bo ja w momencie kiedy zaczęłam brać Prenatal Complex odstawiałam folik bo tam jest aż 800 mg bądź mikrog w każdym razie tyle co brałam w trakcie pierwszych miesięcy
 
mal-gosia, ja brałam folik, od 2 tygodni muszę brać żelazo, biorę chela-ferr forte i tam jest także kwas foliowy, wiec gin powiedział mi żeby odstawić folik. Tak czy inaczej kwas foliowy biorę cały czas.
 
reklama
mal-gosia mi lekarz do 4 m-ca zalecal tylko folik (bralam tez duphaston, magnez B6 i luteine ale ze wzgledu na zagrozona ciaze) w 5 m-cu mialam odstawic folik i przejsc na zestaw witamin np Prenatal a reszte witamin uzupelniac dietą. Nie ma potrzeby brac jeszcze innych dodatkowych witamin pojedynczych no chyba ze nie wiem je sie sam chleb i popija woda:) Nadmiar witamin tez szkodzi np wit A:tak:
 
Do góry