reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Dołączam się do pytania. Mi taki pas przysłali "w gratisie" ze spodniami ciążowymi, oczywiście w porywie wieczornej inteligencji uznałam, że to rodzaj opaski do włosów, tylko jak to nosić jak to takie wielkie. I przymierzałam sobie czas jakiś.

Ale mnie rozbawiłaś :-D

Cześć dziewczynki. Ja już jestem w UK. I co z tego? jakaś deprecha mnie chyba złapała. Po dwóch miesiącach nie mogę się przyzwyczaić do tego miejsca. Wszystko mnie denerwuje, wkurzaja mnie ludzie, z którymi dzielimy dom... Wszystko mnie wkurza. siedzę sama bo facet w kółko w pracy, tęsknie za domem rodzinnym i mamą... Nie wiem co się ze mn ą dzieje :-(
Jutro mam skan...

Jaskółka zobaczysz, że za parę dni się na nowo przyzwyczaisz i będzie lepiej, a na razie moc usmiechów przesyłam na pocieszenie:-):-):-)

Alamis witaj!

Ja się dziś czuję jakby mi ktoś wtyczkę odłączył...chyba idę już spać...
 
Witajcie Kochane !
Nie było mnie wieki :( Kurcze ciężko mi systematycznie zagladać a jak wejde po paru dniach to lawina do czytania :szok:

U mnie wszystko oki :) leci do przodu :) Ciesze się każdym ruchem synusia :). Czytałam ze miewacie różne nastroje - musze przyznać u mnie ostatnio też z tym różnie... My kobietki czesto za dużo myślimy i pewnie dlatego ;)

Odezwe się jeszcze jutro i postaram się wpadać częściej i nadrabiać na bierząco :tak: Brakuje mi kobiecych rozmówek !!:blink:

Pozdrawiam wszystkie mocno mocno !!!! :):)
 
nadzieja witaj ponownie:)

jaskółka wiem co czujesz. Ja jak mieszkałam w Anglii to wracając z wakacji w Polsce to zawsze miałam doła przez jakiś czas:( Ale to przechodzi.....

Lemoniadaz tego pasa ciążowego to miałabyś kilka opasek:)
 
Witajcie dziewczynki, czy ktoś mnie jeszcze pamięta? :zawstydzona/y: Zaglądam do Was czasami, cieszę się, że wszystko u Was ok.
Chciałam Wam napisać króciótko co u mnie. A więc w pierwszym cyklu po poronieniu zrobiła mi się na jajniku torbiel 6x5 cm...Byłam załamana, wściekła, zła, wkurzona itp. Dostałam tabletki anty na wchłonięcie torbieli. Brałam przez 2 cykle. Wczoraj miałam usg i torbiel zniknęła na szczęście, ale te 2 miesiące nie były dla mnie łatwe... Mam brać tabletki jeszcze jeden cykl (na wszelki wypadek), a w maju będę mieć robione badania. A potem? Sama nie wiem co potem, chociaz wczoraj zobaczyłam światełko w tunelu. Jak to się mówi "jak nie urok to sraczka" - i tak się właśnie czułam. Ostatnio moje życie to czekanie-na wizytę, na wchłonięcie torbieli, na badania itp.
Pozdrawiam Was serdecznie, a w szczególności Oli.B, devi, Tonyę, musię i szuszu (chyba żadnej nie pominęłam, pozapominałam nicki...)
 
kahaka-jasne ze Ciebie pamietamy i wspominamy miedzy dziewcznami co tam u ciebie slychac. Trzymam mocno za ciebie kciuki...wiele przeszlas ostatnio ale pamietaj:co nas nie zabije to nas wzmocni:)duzo sil ci zycze
 
Hej Kahaka :-)
Ja Ciebie pamiętam.... :-):-) trzymam kciuki i wierzę,że w końcu wszystko się uda.
Torbiela też miałam kiedyś i to całkiem sporego,ale udało się go pozbyć... pozdrawiam CIebie serdecznie :*
 
jasne kahaka,że pamiętamy:) Ja tez miałam w zeszłym roku torbiel ale szybko się wchłonęła.
Zycze Ci dużo sił i optymizmu:)

A ja coś spać nie mogę:( M. w pracy prawdopodobnie do 2, a obok mama leży po chemii i muszę być czujna... Niech to się już wszystko skończy:(
 
Ja zawsze długo siedzę,a potem odsypiam do takich godzin,że wy już dawno po kawie jesteście :-)
Maggie - och bidulka... :/ biedna Mamusia :-( mam nadzieję,że szybko wyzdrowieje :-(
 
reklama
Hej...witam przy kawce.hihihi pas ciazowy jako opaska,dobre dobre...hihi ja bym pomyślała ze to komin,szal może .ale tez taki chce.z nim generalnie chodzi o to żeby zakryc sobie brzuch jak bluzeczka za krótka ,tak.?

Jaskolka - my wszystkie na obczyźnie chyba tak mamy....potrzeba paru dni na rozruch po powrocie z polski.dokładnie i ja tak mam,tęskno,smutno,jak nie deprecha,to nerwy.....ale to mija.
 
Do góry