reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Malami

ze mną w pierwszej ciąży to było tak...
... najpierw wszystko było ok...
... później okazało się, że zarodek rozwija się za wolno (np. miał mieć 6 mm, a miał 1), serduszko wychodziło "+/-" (tak pisali w badaniach), nigdy nie byli pewni czy bije czy nie, (to też w dużej mierze zależy od dokładności sprzętu) ...

leżałam plackiem, brałam leki i co tydzień na USG przeżywałam prawdziwy koszmar,
ale małe się wywzięło i dzisiaj to już pyskować zaczyna :D ...

Trzymam za Was kciuki, żeby się udało !!!

A tak z innej beczki, to chcę się poradzić co można brać na koszmarny ból głowy ?
w końcu jutro Sylwester, a ja go chyba przeleżę...
 
reklama
Witajcie dziewczynki!

Szuszu cieszę się ogromnie, że u Ciebie i fasolinki wszystko w porządku. Trzymam kciuki by było już tak do końca :tak:

Dziękuję Wam za wsparcie i za rady :-) Pomaga mi to bardzo. Nie umiem jakoś rozmawiać z nikim na ten temat bo od razu łzy mi się cisną w oczy i nikt nie rozumie o czym mówię. :dry: Nie wiem co mam z sobą zrobić. Rozmawiałam z moją gin i mówiła, że mam poczekać do pon i wtedy zbada mnie i zobaczymy. Nie ma co powtarzać badań tak szybko. Biorę Duphaston cały czas i czekam. Nie obserwuje na razie u siebie jakiegoś pogorszenia. Może delikatnie bardziej plamię. Bólu brak. Kurcze tak bym chciała by to był tylko psikus ze strony mojej fasolinki. Staram się trzymać i myśleć pozytywnie!

pozdrowionka
 
Saaga, wszystkiego najlepszego z okazji jutrzejszych urodzin:-)
cinnamon_80, mnie też męczą bóle głowy i jak już nie mogę wytrzymać to biorę Apap, jest bezpieczny i można go brać w ciąży (info od lekarza).
Ja dzisiaj tak strasznie zmarzłam, że nie wiem..najpierw na usg, potem do Zus-u jechałam, 5h mi to zajęło i do poniedziałku nie mam zamiaru nigdzie wychodzić, tylko kołderka i ciepła herbatka:-)
 
całkiem niedawno byłam w grupie lipiec 2010 (w końcu mała urodziła się w czerwcu 2010) a teraz dopisuję się tu:)

Ku naszemu sporemu zdziwieniu, jestem znowu w ciązy! termin na koniec sierpnia.

Zarodek widoczny, jeszcze nie widać, czy żywy, ale jestem dobrej myśli ( to 8 tydzien)

co do ciązy, poprzednią znosilam strasznie. teraz jest bezobjawowo zupelnie, i oby tak dalej. w koncu mam szkrabka pólrocznego do zabawy:)
 
Cinnamon pamiętasz może co to były za leki które brałaś? W jakim celu je brałaś? Jakie miały one zadanie? Ja biorę Duphaston ale męczy mnie czy mogę jakoś jeszcze pomóc swojej fasolince....
 
malami18 przede wszystkim dobre myślenie!! trzymam kciuki!! :)

Misia1111 , marta witajcie! :)

szuszu888 super wieści!

Ja wczoraj wybrałam się do ginekologa-druga wizyta. Miałam iść w połowie stycznia, ale przypomniało mi się o konflikcie serologicznym, naczytałam się w internecie i się trochę wystraszyłam. Pani mnie uspokoiła :)! Przebadała mnie, wypytała o wszystko, założyła mi kartę i zleciła badania. Jestem zadowolona z wizyty :-)

Idę usypiać moją księżniczkę :-) mam nadzieje że pójdzie grzecznie spać!
 
Malami, trzymam za Was kciuki i mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy.
marta1210, witam i gratuluję:-)
Wiecie co zauważyłam, że w tej ciąży mam dużo zimniejsze dłonie i stopy, dosłownie jak lody i w domu siedzę w swetrze, mimo to jest mi strasznie zimno, w ciąży z córcią było mi ciągle gorąco, nawet w zimę. Ciekawa jestem jaka jest tego przyczyna..
Macie jakieś sprawdzone sposoby na zaparcia? Bo mnie strasznie męczą...tylko proszę nie suszone owoce, bo nie cierpię..;-)
 
hej laseczki jestem juz w górach na szczescie mam dostep do neta wiec bede sobie was popdatrwac:D
Witam nowe mamusie:-)
czesc Tonya nareszcie wpadlas:-)
Szuszu ekstra wiesci oby wszystkei wracaly z takimi wiesciami:-)a za zyczenia podzeikuje jutro;-p
 
malami trzymam za Ciebie mocno kciuki, żebys na wizycie w poniedziałek usłyszała bicie serduszka.
misia, marta witajcie u nas :-)
szuszu to może jogurt sliwkowy, ponoc tez działa.
saga ale Ci zazdroszczę tych gór, pozdrów je ode mnie - kocham góry, no i miło mi z takim powitaniem od Ciebie :-)
Dziś mam dzień dobrych wiadomości: o wizycie u gina napisałam w odpowiednim wątku, ale ogólnie wszystko git, dokładnie tak jak mi się przyśniło ;-)
No i z szefową też mi poszło dobrze, jest ze mnie zadowolona i będzie na mnie czekać :-) Równa z niej babka :)
rybkaaa ciesze się, że u Ciebie wizyta udana :) Oby tak miały wszystkie
 
reklama
Cześć dziewczyny:) u mnie noc minęła spokojnie aż się dziwie:) od rana czuje się tak średnio tzn mdli mnie cały czas i jakoś straciłam ochotę na jedzenie:(

Zycze Wam kochane udanej imprezy sylwestrowej i oby ten nadchodzący Nowy rok 2011 był lepszy od starego:) no i spokojnych miesiąców ciąży i szybkich rozwiązań;)
 
Do góry