reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Witam was wszystkie bardzo serdecznie :)
Mam nadzieje ze przymiecie mnie do swojego grona.
Wczoraj zrobiłam test i wyszły mi II bardzo mocne kreseczki.Na kalkulatorze obliczyłam ze bede miała termin na 28sierpień2011 :)
 
reklama
Dziękuję Wam kochane za słowa otuchy:happy2: jest mi strasznie ciężko :-(, brzuszek mnie zaczyna boleć ale to może już z nerwów. Trzymajcie kciuki. Ja idę spać. Mało spałam dziś w nocy bo moja córeczka miała wysoką temperaturkę i musiałam czuwać. Dziś już jest dobrze :happy2:
pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wieczorka :-)
 
Oli kochana ja jestem na l-4 ciazowym juz 3 tydzien i zamierzam je kontynuowac zreszta moj szef powiedzial ze mam sobie walic l-4 bo on bedzie mial nowego pracownika zobaczymy co jutro powie i czy zamierza mi podlozyc jakas swinie chyba jak juz jestem na l-4 ciazowym jestem chroniona pracuje tam od ponad roku na umowe o prace????
Malami przykro i strasznie nie wiem co Ci napisac doradzam jak wyzej idz prv na konsultacje z innym lekarzem innej opcji nie widze....
Misia wiatmy Cie i zycze spokojnych pewlnych ciepla i radosci 8 miesiecy:-)
 
Malami18, przykro mi strasznie, ale przyłączam się tu do zdania Sagi, idź do innego lekarza prywatnie. A wcześniej na usg wszystko było ok? Trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło:*
Ja jutro też pewnie będę miała w końcu usg, bardzo się denerwuje, porównywałam wczoraj fotki z usg z moją przyjaciółką i u niej w 5 tygodniu widoczny był już zarodek,a u mnie tylko pęcherzyk ciążowy..:-( Strasznie się boję, bo mam nienajlepsze przeczucia, mimo że objawy ciąży nasiliły się, np. dzisiaj czułam się fatalnie...to coś mi mówi, żeby nie robić sobie nadziei...
 
Szuszu skabie trzymam, mocno kciukasy!!!!nie schizuj prosze bo my same sie nakrecamy mnie dzis boli podbrzusze i nie umialam spac juz 2 noc, chyba za bardzo przejmuje sie wyjazdem chce odpoczac i sie wyluzowac ale jestem pelna obaw choc mam pozwolenie od lekarza co mam zrobic gdyby jednak poszlo cos nie tak;/ mam nadzieje jednak ze uda sie wszystko tym bardziej ze jutro swietuje swoje urodziny, odezwe sie dopiero 2 lub 3 stycznia bo lapka nie zabieramy ze soba choc bardzo chcialam, ale maz zdecydownie jest na nie...
a rozmiarem sie nie porzejmuj kazda ma inaczej na prawde wszystko ma na to wplyw dlugosci cyklow itd.
Ja sie zbieram na rozmowe z szefostwem odezwe sie jeszcze przed wyjazdem :*
 
Dzień dobry
Ja jestem przeziębiona :-( Katar mnie męczy okropny. Wyślę męża do apteki po szałwię, to sobie zrobię inhalacje. Może znacie inne sposoby na katar i zapchany nos? Można coś kupic bezpiecznego do psikania do nosa?
malami, trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze.
 
kahaka ja miałam taki katar przed wigilią. Kupiłam w aptece taki sprzed do inhalacji (nebulizator) i robiłam inhalację z soli fizjologicznej (olejków Pani w aptece nie polecała w ciąży). Słuchaj zrobiłam dosłownie 3 inhalacje po 10 min i na drugi dzień wstałam bez kataru. Żadne krople mi nigdy tak nie pomogły. A taki sprzęt przyda się też dla dzidziusia, więc inwestycja na przyszłość ;-)

Mnie dziś czeka powrót do domu od rodziców. 3 godziny drogi samochodem oby szczęśliwie w tą pogodę
 
Cześć dziewczyny !!!!!
Czy u was też jest tak zimno brrrrrrr........
Witam nowe mamusie :-)
Poźniej postaram nadrobić was trochę pozdrawiam
 
reklama
Witajcie dziewczyny poświątecznie :)
Wczoraj nadrabiałam zaległości w wiadomościach i kiedy już miałam się brac za pisanie, wyłączyli mi prąd i tyle z tego było.
Moje Święta bywały lepsze, ale to dlatego, że moi najbliżsi borykaja się z duzymi problemami, mam nadzieję, że za rok będzie lepiej.
Witam wszystkie nowe mamusie, które do nas dołączyły :)
Co do plamień, to powiem wam, że po tym moim pierwszym konkretniejszym plamieniu w 6 tyg. po którym poszłam do lekarza i na L4, co kilka dni zdarzają mi się kremowo-brązowawe upławy. Na początku sie stresowałam, ale w końcu stwierdziłam, że może taki mój urok (moja jedna koleżanka miała tak do końca 3 miesiąca). Dziś wizyta więc sprawdzę czy wszystko ok (a przyśniło mi się, że bedzie git więc jestem dobrej myśli) i popytam o te plamki gina.
Trzymam kciuki za te plamiące i za te co w pracy mają głupich szefów, niech się wszystko dobrze układa. Idę dziś też na rozmowę do mojej szefowej, ciekawe jak będzie....troche się denerwuję. Tymczasem miłego dnia Wam życzę.
Acha, też muszę sobie jekieś staniki z miseczką D zakupić, bo sie nie mieszczę - mąż jest zachwycony...;-)
 
Do góry