reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

sagaa-trzymam kciuki za wizyte...pamietj o szybkiej relacji :)
malineczka- witamy w Naszym gronie i gratuluje. Odzywaj sie jak najcześciej ;0

A ja od wczoraj nie przytomna chodze....tak strasznie chce mi sie spac ze nie wyrabiam :/ a do pracy tzreba pojsc i potem sie jeszcze pouczyc :/ Obawiam sie wyniku sobotniego egzaminu bo zamaist sie uczyc przysypiam :/
Musze nakrzyczec na moja babcie ktora namaiwala mnie do zaciazenia argumentem ze w ciazy sie latwiej uczy.....bzdura!!!! ja nie daje rady :/

Wrcam do pracy,
Miłego dnia
 
reklama
Witam wszystkie brzuchatki!
Podczytuję Was od wczoraj i postanowiłam się zalogować.
Tydzień temu zrobiłam test i ukazały się upragnione 2 kreseczki-dla pewności zrobiłam jeszcze dwa i te także pokazały dwie kreseczki:-)
Ogromnie się cieszymy,mamy już Córeczkę,która także miała być sierpniowa,ale pospieszyła się i załapała na końcówkę lipca 2007.Do lekarza idę dopiero w przyszłym tygodniu,aby potwierdzić na 100%.Zdarza się,że pobolewa mnie podbrzusze,ale nie jest to jakiś uciążliwe-w poprzedniej ciąży było gorzej:-(.
Czy mogłybyście podpowiedzieć w jakie miejsce wkleić skopiowany adres suwaczka-z góry dziekuję.
Pozdrawiam
 
Witam wszystkich i nowe mamusie też którym gratuluję :-)
Wybieram się dzis do fryzjera - trzeba sobie fryzurkę na Święta odświeżyć ;-)
Oli ciesze się, że nic więcej się wczoraj nie działo, myslałam o Tobie ciepło. Oszczędzaj się i leń ile sie da.
saga trzymam kciuki za badanie &&&&
edit suwaczek wklejasz tak: wchodzisz w edycje swojego profilu, a potem w zakładkę sygnatura i tam wklejasz adres suwaczka.
Też wam tak brzuchy pracują wciąż, bo mój nie przestaje i cały czas mi się odbija...
 
Ostatnia edycja:
DZIEWCZYNY JAK JA WAM ZAZDROSZCZE !!!!
sama pamietam jak bylam w 6-7 tyg... a moj maluszek ma juz 15 miesiecy :)

Wspomne ze sie bedziemy teraz starac o drugie wiec juz niedlugo pewnie dolacze do mam oczekujacych...

Trzymajcie sie cieplutko i uwierzcie ze to beda piekne miesiace, ktorych bedzie wam pozniej brakowac..dlatego cieszcie sie tym co jest teraz!! (dzidzia w brzuszku ))
 
Dzień dobry,

Witam wszystkie nowe sierpniowe mamusie :-)
Sagaa udanej wizyty, kciuki zaciśnięte
Oli.B uważaj na siebie kochana! wiem, że bałagan wkurza, ale teraz lepiej odpuścić

u nas dzisiaj ślicznie świeci słonko, śnieżek się skrzy i tak jakoś pozytywnie nastraja ta aura, mimo że spałam jedyne 7 godzin... ciasto już się studzi, muszę tylko przełożyć, zupka prawie gotowa, porządki na święta ukończone nie licząc garderoby...łeee najgorsze na koniec. Michałek dzisiaj ma znowu marudny dzień, nie wiem o co mu chodzi, co chwila się skarży... tylko M wróci z pracy padnę spać.

buziaki dziewczynki!
 
Witam się dzisiaj :) Wróciłam juz z pracy - bylam dzisiaj krocej. Wiem ze malo pisze na tym watku ale teraz zwyczajnie nie mam czasu :) Niestety takie moje zycie, ze albo mam za duzo czasu albo nie mam go wcale.:sorry:

Dziewczyny tak sobie pomyslalam żeby stworzyc grupe zamknięta dla sierpniówek. Jezeli któras sie bedzie bala wrzucić jakieś zdjecie na otwartym forum to moze to zrobic na zamknietym :) Dostep by mialy tylko sierpnióweczki które sa aktywne na tym forum. Pozatym nie zawsze wszystko powiemy na otwartym forum - ja tam przynajmniej mam. No ale to jest tylko pomysł. Wcale nie musi przejść ;-)

A ja chyba powinnam skonzyc z obzeraniem sie, bo przytylam od poczatku ciazy 2,5 kg:szok:


Dostałam wiele wiadomosci, zeby w naszej liście uporządkowac sierpnioweczki wg daty porodu. Własnie to zrobiłam :) Dziekuje za propozycje, bo to bardzo pomaga
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tonya dziękuję za podpowiedź-ja jestem dośc rozdrażniona,do tego Córa daje w kość...oj ciężko będzie przetrwać te pierwsze tygodnie.
musia05 ja jestem za!
 
Ostatnia edycja:
Hej Kochane! troche mnie nie było bo miałam maaaase spraw. Ale poza tym i co najwazniejsze wczoraj byłam u gina na pierwszym usg i okazało się ,ze nasze szczęscie mnożymy razy daw! Bedą bliźniaki:):).
Nasza rodzinka z 3 osobowej awansuje na 5! ale rewolucja!! ale jesteśmy przeszczęsliwi:)
 
Hej Kochane! troche mnie nie było bo miałam maaaase spraw. Ale poza tym i co najwazniejsze wczoraj byłam u gina na pierwszym usg i okazało się ,ze nasze szczęscie mnożymy razy daw! Bedą bliźniaki:):).
Nasza rodzinka z 3 osobowej awansuje na 5! ale rewolucja!! ale jesteśmy przeszczęsliwi:)
No to ogromne gratulacje!!!!!!!!!!
moj mezuś jest w szoku:-)jak my damy rade ale super ze dwa na raz bo tyle chcielismy miec w sumie:)
 
reklama
Do góry