reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

DEVI dziś się pytałam koleżanki, która rodziła teraz w październiku ( jest moją małą encyklopedia ciążową :) ) że brzuch pobolewa na początku bo się rozciąga wszystko więc się trochę uspokoiłam :) bo lekko panikuję w tej ciąży ;)
 
reklama
dziewczyny ja z innej beczki czy któraś umie lub wie jak interpretować wynik z krwi szukałam na necie ale nic nie umiem znaleźć chodzi mi o jedna pozycję Neutrofilie mam 77,6 % (5,9) tys/ul;/?????
 
witam popoludniowo :)

witam nowe sierpniowki :D

ja tak jak myslalam kiepski dzien dzisiaj bardzo kiepski mialam, do tego padnieta jestem i podenerwowana ide sie polozyc do juta dziewczyny
 
Dzięki Tonya:-)
Dziewczyny pobolewanie to norma mnie tez pobolewa jeszcze od czasu do czasu a w okresie @ bolało mocniej i częściej i też to wim od fred po ciążach któe mnie uspokajały:-)
Przykro mi Kamilaedi, że dzionek nie taki do jutra buźki;-)
Nadzieja gdzie jesteś??kurde tyle nas jest że nie pamietam kto już dawno do nas nie zaglądał;/nie gniewajcie się:-)
 
niech jest nas multum Devi jak najbardziej a i jedna prosba proszę 3 majcie jutro kciuki mam wizyte o 14:15. Biorę męża i zamierzam razem z nim słuchać bicia naszego serduszka w brzuszq;-)
 
reklama
Hej dziewczyny,
Właśnie wróciłam z wizyty. Bardzo się denerwowałam podczas badania ale wszystko je OK. Moja fasolka ma 8mm i słyszałam serduszko. Niesamowite uczucie. Nadal jestem w szoku. Dostałam skierowanie na mnostwo badań i za 3 tyg. znowu mam wizytę. Potem pojechaliśmy do teściowej powiedzieć jej o ciaży. Bardzo się ucieszyła. Dzionek miałam zwariowany ale udany :-). Caluje Was serdecznie i 3mam kciuki za jutrzejsze wizyty. Aha zapomniała o zdjęciu fasotki, wiec jej nie wkleje.... niestety


 
Do góry