reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Witajcie

Jestem sierpniową mamą i z sentymentem czytam teraz Wasze wiadomości... pamiętam jak sama tu zaczynałam...
Życzę Wam cudownych 9 miesięcy - koniecznie róbcie zdjęcia brzuszkom bo już za miesiąc zaczną powoli wystawać:)
Dbajcie o siebie - pamiętajcie o witaminkach i cieszcie się tymi chwilami - będzie cudownie:):)
no i współczuję porodów w sierpniu - bo brzuszki już będą ciążyć a temperatury nie będą Wam ułatwiać....ehhh jak sobie to wszystko przypominam...
 
witam dziewczyny :D

natt gratuluje podwojnego szczescia :D
witam nowe sierpniowki, duzo nas bedzie :D
saga jak tam po badaniach ?

ja juz po pracy, czas na relaks humor mam calkiem niezly, zaraz wpadaja do nas znajomi , wiec zajrze do was pozniej

a i jestem za ta grupa zamknieta, jak najbardziej mi sie ten pomysl podoba :D sciskam
 
a ja sie rozchorowalam :( ma podwyzszona temperaturę 37,7 , gardło boli , głowa też :( strasznie sie martwie bo wygląda mi to na grype bo boli mnie wszystko - plecy , kolana itd... na szczescie mój ukochany poszedl do apteki ale jestem ciekawa jak to wpłynie na fasolke :(
teraz oczywiście leże pod dwoma kołdrami i pije herbate z miodem i nie wiem co dalej moge z tym zrobic :(
 
Cześć dziewczyny!
Na początku przepraszam, że tak rzadko piszę, ale jakoś tak nie mogę nadążyć za Wami, tak dużo nas tu jest ;-) a i pisać też mi się specjalnie nie chce, ale czytam wszystko (choć myli mi się wsio).

Ja po tym L4 mam intensywny tydzień w pracy. A jeszcze w poniedziałek jadę z dzieciakami na wycieczkę, a we wtorek robimy klasową wigilię, więc załatwiania mam sporo.
Po tym usg jestem dużo spokojniejsza, ale oczywiście zaczęłam kombinować, że pęcherzyk jest za mały i trochę się tym dołuję.

Witam wszystkie nowe mamuśki i gratuluj e natt bliźniaków!
 
Dziewczyny to niech któraś moze zrobi tą grupe;-) Czy ja mam zrobić? W sumie moge zrobić.

Posprzątałam w szafkach i teraz odpoczywam:-D
 
natt- gratuluje blizniaków...to juz drugie na sierpniówkach :) mam nadzije ze limit wyczrpany bo ja jakos nie marze o blizniakach :)

dzis spedzilam na przystanku 40 min przy -12, wszystkie autobusy sie pospozniały....ale sie wymarzłam :/
 
Heloo nowe sierpnióweczki!!!!:-) Gratulacje i czekam na info!!:-)
Musia
jestem za grupą zamknietą! i oczywiście za tym żebyś to zrobiła:D
Natt gartuluję 2 szczęść to :-)
Dziękuję skarby za 3 manie kciuków przydało się wszytsko idę opisywać na dział do tego przeznaczony;-)
Nadzieja, Kasica gdzie wy sie podziewacie ???;P
Mama będę 3 mać &&&&;-)
 
reklama
Do góry