reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Oli spokojnie nie denerwuj się za bardzo, może za chwile minie tak jak u mnie było, ale sie lepiej połóż i nic juz nie rób
A jaki kolor tego plamienia masz?
 
Oli spokojnie nie denerwuj się za bardzo, może za chwile minie tak jak u mnie było, ale sie lepiej połóż i nic juz nie rób
A jaki kolor tego plamienia masz?
Tonya takie brudny brązowy. Leżę, ale mam taki bałagan w domu :-( Nie mam nawet jak sprzątnąć. Wiecie mam psa dużego powinna być podłoga myta co drugi dzień, a ja nie myłam jej 2 tyg, bo byłam u rodziców, a potem sił nie miałam :wściekła/y:
P. znów gorączka 38,6 :wściekła/y:
Idę do łóżka dobrej nocy
 
witam dziewczyny :)

moniek - bardzo sie ciesze,ze wszystko ok u ciebie :D oby tak dalej :D

oli- odpoczywaj a meza zagoń do mycia podlogi :D wiem co to znaczy balagan w domu przez psy ja mam co prawda male ale dwa :) i tez robia swoje ....

saga- trzymam &&&&&&&&&&& za dzisiejsza wizyte - wszystko bedzie okey ! zobaczysz :D czekamy na fote fasolki :)

a ja znow o tej mojej nieszczesnej pracy ide ... jeszcze dzis i jutro i weekend naszczescie bo bym chyba zwariowala! potem 4 dni i swieta :D duzzzzzzo lenistwa i obzarstwa
 
witam dziewczyny :)
oli- odpoczywaj a meza zagoń do mycia podlogi :D wiem co to znaczy balagan w domu przez psy ja mam co prawda male ale dwa :) i tez robia swoje ....
a ja znow o tej mojej nieszczesnej pracy ide ... jeszcze dzis i jutro i weekend naszczescie bo bym chyba zwariowala! potem 4 dni i swieta :D duzzzzzzo lenistwa i obzarstwa
Kamila, mój mąż niestety jak rano wychodzi to przychodzi bardzo późno z pracy :-( typ pracoholika, chociaż się nie przyznaje. Przychodzi tak zmęczony, że nie ma, sumienia go jeszcze wykorzystywać. A swoją drogą mam podłogę cholernie ciężką do umycie, ładnie wygląda ale praktyczna ni cholery nie jest.
sagunia czekamy na wieści i trzymamy &&&&, czy ktoś ma jeszcze dziś wizytę ??? Tyle nas się zrobiło, że nie ogarniam :-D
kamila niech ci ten czas szybko leci, byle do weekendu
 
Moniek strasznie się ciesze;-)
Oli nie nadwyrężaj sie jesli nie ,musisz czegos robic nie rób podloga poczeka wierze ze mąż zmeczony ale powinien Ci pomoc i mam nadzieje ze powiedzialas mu o plamieniach. Pamiętajnic nie jest etraz ważniejsze od Fasolki, mam nadzieje ze to sie nie powtórzy ;-*
Hej Dorotko witamy Cię;-)
Kamila
spoko to tylko 4 dni dasz radę;-)
A ja wizyta o 14:15 będę w domu wieczrokiem dopiero więc się odezwę, mam nadzieję, że wszystko się ułoży:-) dziekuję za wsparcie!!;-*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam :)
chciałam sie z wami przywitac i podzielic swoim szczęściem wczoraj przed praca zrobilam test i byl pozytywny :) To moje drugie dziecko jestem mega szczęśliwa!!! No i z obliczen wynika że rodze w sierpniu :) Nie bede czesto na formum gdyz czasu brak ale w miare mozliwosci bede z wami buzka dziewczynki :*
 
Do góry