reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Napewno skorzystam z zaproszenia :) Od początku ciąży siedzę w domu i naprawde można bizka dostać, ale czego nie zrobimy dla naszych maluszków :-)
 
Z mojej glukozy nic nie wyszło, bo mi powiedziała uprzejma Pani w prywatnym laboratorium, że na glukozę muszę mieć skierowanie, więc dzwonię do mojego Gina, a on, że pierwsze słyszy, no i klops... oczywiście ze skierowaniem nie ma problemu, tylko zaskoczenie, że jest potrzebne do odpłatnych badań... no nic w każdym razie zadzwoniłam do drugiego znanego mi laboratorium w mieście i tam nie potrzeba żadnych skierowań więc się umówiłam na jutro i idę, może tym razem się uda:-)

Witaj Shadow;-)
 
Anulek a to dziwne, ja też byłam prywatnie i skierowania nie chcieli, dziwne. Zazwyczaj jak płacisz to nic nie chcą, robią i tyle. Mnie to kosztowało aż 8 zł ;-) a powiem, że cytrynę powiedziały by kupić i chyba całą mi tam wcisnęły same, nawet szło to wypić i nie było okropne :-)
 
karolinkaz jak wszystko bedzie dobrze i o czasie to zamierzam jechac do Olawy (mam blizej) a jesli cos sie wydarzy i bedzie to porod przedwczesny, to raczej do Opola.
Shadow miloo, ze jestes juz z nami i trzymaj sie dzielnie. Ja poronilam w 15 tygodniu wiec wiem co czujesz (leki i obawy) i poczatki tez nie byly teraz łatwe, choc obeszlo sie bez szpitala. Mi lekarz mowil, ze jak minie 21 tydzien to bedzie dobrze, wiec tekj wersji sie trzymajmy i zycze powodzenia (nie dziekuj);-):-)
anulka faktycznie dziwnie tam w tej przychodni macie, ale zalatwilas sobie i masz dzien do przodu z tym swinstwem :-D
 
Dla mnie też się to wydawało dziwne, ale 2 razy się upewniłam i potem jeszcze przy pobieraniu krwi na morfologię po raz trzeci spytałam i to samo mi powiedziały, nie wiem może miały kiedyś jakieś komplikacje przy tym badaniu i potrzebują podkładki??trudno wyczuć...
 
anulek ja glukoze miałam swoją, ale to chyba w większości trzeba mieć. czy płacisz za badanie czy nie.

Shadow witaj. ja straciłam dwie ciąże... też to cieżko przeszłam, ale co nas nie zabija to wzmacnia. Do dnia dzisiejszego się boję, biorę leki na podtrzymanie (choć będą niedługo odstawiane), każdy nieznany objaw powoduje panikę, strach. Ale od początku wierzę w to że tym razem będzie SZCZĘŚLIWY FINAŁ.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej laseczki :)
Ja dzis po glukozie, mialam kartke od lekarza i pytaly czy mam ale tylko zobaczyly i oddaly mi. Glukozy nie musialam miec swojej ale to wiedzialam wczesniej bo B. zadzwonil i zapytal wczoraj. Niedobre cholerstwo ale na szczescie ja mialam tylko 50 gram a nie 75.
Shadow witaj :)
My tez cieszymy sie piekna pogoda chociaz zdechlaki z nas straszne :) Ja slonica w ciazy ledwo laze i puchne na sloncu, B. sie okazalo ma chore nerki i czasem tak go boli ze chodzic nie daje rady, a mlody kolejny antybiotyk (7 od grudnia). Takze nie jest za rozowo ale narazie dajemy rade. Jeszcze mi sie w tej ciazy przypaletala alergia na slonce :no::no: Wszystko co mam odsloniete na dworze mam za pol godziny purpurowe i swedzace. Nie pomagaja nawet moje tabletki na alergie. Juz sama nie wiem moze to reakcja po ktoryms leku ktory biore teraz.
Wlasciwie od jakiegos czasu nie mam glowy do rozczulania sie nad wlasnym stanem bo mlodego i B. choroby pochlaniaja mnie bardziej.
Ale przynajmniej swiat nie musze szykowac bo jestesmy u tesciow wiec tyle co pomozemy ale w kuchnie wtracac sie nie bede.
buziaki
 
Do góry