reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Witam się śniadaniowo :-)słonko ślicznie świeci więc będzie ładny dzionek:tak:
anulek82-powodzenia na glukozie :tak:-dasz radę,ja byłam wczoraj.Świństwo okropne ,ale co zrobić jak trzeba to niema innego wyjścia tylko pić cholerstwo :-D
 
reklama
Dzień dobry! nareszcie mam chwilę, żeby się odezwać po intensywnym weekendzie i początku tygodnia. widzę, że tematy były najróżniejsze, łącznie z alkoholowym;). ja uwielbiam popić sobie karmi, szczególnie teraz.

brzuch mi urósł jak nie wiem, jestem przerażona. do tej pory był taki fajny, nie za duży, nie za mały, a teraz to jakbym była w 8 miesiącu.
 
Za alkoholem nigdy jakoś specjalnie nie przepadałam ale przy takiej pogodzie miałabym ochotę wyskoczyć z dziewczynami na zimne piwko w ogródku w jakiejś knajpce na mieście. No cóż.. za rok się ziści :tak:

Dziewczyny chodzicie na basen? Ja poczułam wczoraj wielką chęć rozruszać się trochę i nawet przymierzyłam swój strój jednoczęściowy. No i zrezygnowałam bo wyglądam jak orka :no: Za bardzo jest naciągnięty, a specjalnie kupować nowy żeby w przypływie dobrych chęci założyć go parę razy to chyba trochę się nie opłaca
 
Co do piweczka to mi też się marzy od jakiegoś czasu,właśnie szczególnie przy takiej pięknej pogodzie i mąż dziś ma mi kupić piweczko bezalkoholowe do tego soczek -bajka:-D
 
jejku dziewczyny, tak patrzę na te nasze suwaczki, ale ten czas leci!!! dopiero był początek a już wszystkie za półmetkiem. nie obejrzymy się jak zaczniemy się rozpakowywać!
 
i ja sie witam dziw w ta piekna wiosenna i cepla pogode:-) Uwielbia,m WIosne!!!!!!!!!!:D
JA juz jede automat wyprany maz do pracy wydany porzadeczki prawie skonczone i zastanawiam sie co dalej robic chyba pojde sobie na podworko posiedziec:-)
Tak mi sie przypomnialo wie ktos co z Kasica i Monila????????????/
 
w Opolu na Reymonta, albo Ozimska - sama nie wiem jaka to ulica, w kazdym razie jest to naprzeciw Opolanina, kolo Jyska :-)
A tak w ogole to witam sie w słoneczny dzionek. Ja juz zaliczylam ciucholand i tradycyjnie kupilam kilka bluzeczek dla malego :-) Juz mi sie w szafce nie miesci. Tak poza tym to jakos leci :-D
 
Witam Panie :-)
U mnie też śliczna pogoda, a mi się nic nie chce :-D:-D
Karolap - jejku,ale było by cudownie...wierzę,że adwokat Wam tak pomoże by ani nawet 1 grosza nie musielibyście zapłacić...
JJ - współczuję Synkowi no i Tobie,bo pewnie trochę Cię umęczył :/
Małgosia - Ty pracusiu... będziesz tak do końca ciąży?
A o co chodzi z tą glukozą? to jest obowiązkowe?
Muszę zastananowić się dzisiaj co przygotowuję na święta ... na pewno będzie bigos, jaja z majonezem, sałatka jarzywna... w końcu jest Nas tylko dwójka,więc przesadzać z ilością nie będę..macie jakieś pomysły?
Miłego dnia :-D
 
reklama
Do góry