reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Kasica Piękna fasoleczka:-)-:)Grtuluję mam nadzieję że ja juz tez zobacze tak dużego smyka:)
to około 60 km ode mnie:-)
Moniek damy radę tylko tydzien został:):D
 
Ostatnia edycja:
Nom to w kierunku Częstochowy:-) Blisko blisko dlatego zapytałam bo kojarze Krapkowice i zobaczyłam u Ciebie Opolszczyzna, dlatego dopytuję heheh:-) Humor jakis lepszy fajnie że mamy siebie na forum:-)
 
reklama
Witam.
Mogę się do Was dołączyć?
Już ponad tydzień rozglądałam się za sierpniowym tematem, ale na głównym nic nie było więc pomyślałam, że trzeba jeszcze poczekać, a tu proszę ponad 60 stron naklikane:-)
Mam termin na 1 sierpnia wg kalkulatora. Zobaczymy co gin powie:-) na wizytę idę w poniedziałek.
O naszym drugim dzidziusiu póki co wie tylko mój mąż:-) i pewnie do Świąt tak zostanie:-)
 
Do góry