reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Kahaka przykro mi;-(mam podobnie rodzina i najblizsi przyjaciele wiedza jeślii pyta ktoś znajomy wiedzący ze sie staraliśmy odpowiadam nie wiem czekam na wizytę u lekarza heheh wparcie jest mega wazne i nie zgadzam sie tak jak gdzie nie gdzie pisza ze trzeba sie wstrzymac do konca 1 trymestru glupie przesady i gadki ciaza to ciaza i koniec od 2 kresek na tescie:) Kazdy mówi wtedy kiedy uzna to za stosowne!
Hej Musia widzisz dobrze że maż umie Cię zaskoczyć bardzo pozytywnie z jego strony:D
 
reklama
Dziękuję za ciepłe przyjęcie:-)
Sagaa, Tonya ja przechodziłam to samo co Wy w zeszłym roku w kwietniu, a w czerwcu zaszłam w ciąże i po 9,5 miesiącach urodziłam zdrowego synka:-) każda taka strata to ogromne cierpienie, ale widocznie tak musiało być.
Strach nie minie chyba do samego porodu ale najważniejsze to wierzyć, że będzie dobrze:-)
Ocho mój brzdąc się budzi:-)
Zmykam:-)
 
Ja rozumiem ze jednych bardziej lubimy a drugich mniej, ale nawet zwyklego "czesc" mi nie powiecie? :oo:

kasica pewnie ze to dobry znak :)))))))))))))

Natka witam na sierpniowkach :)))) Widzisz, jeszcze nam nie zrobili dzialu, bo sa 2 zalegle miesiace. Nie chce nic mowic ale pazdziernik i listopad juz daawno minal ;/

Jesli chodzi o ciaze wie tylko maz i moja przyjaciolka. Rodzicom powiemy jak swieta :))) Uciesza sie strasznie bo wiedza jak chcielismy 2 maluszka ;DDDDDDD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mi na wypisie napisali, że mam menstruację (potem się z tego smiałam, że wreszcie przeszkolili 31 letnią kobietę, co to sie jej co miesiąc przytrafia...)...więc do swojego gina to już mi się odechciało iść. Zbyt krótko go znam, bałam się, że będę potraktowana podobnie.

Tonya ja dopiero na kontrole poszłam w Listopadzie a miałam dwa tyg pózniej mnie napisali zaburzenia menstuacji, małe torbiele na jajnikach i zapalenie przydatków <hahaha> wariaci> też byłam zrażona bo wtedy leciało ze mnnie jak z kranu a oni nie dowierzająć kazali siadac na kozła i sie badać a jak zobaczyli co się dzieje w szoku ze tak krwawię, czułam się ponizona:-(
 
Musia ja się przywitałam:p a teraz mykam kochane juz do domu ale się cieszę:-) zjawię sie na pewno później:) buziaki laseczki:)
 
reklama
Do góry