reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Witam was wieczornie

Jutro mam kolejną wizytę u gina i strasznie się denerwuję.
Witam też nowe mamusie sierpniowe
Agulalula trzymam kciuki jutro za wizytę
Sagaa moje gratulację dla męża
Ale ostatnio naskrobałyście że trudno nadrobić, ja też ostatnio miałam ból po lewej stronie tak jakby jajnik ale nie jetem pewna , zobacze co jutro powie mi gin . Przepraszam że nie odpiszę każdej z osobna
 
Ostatnia edycja:
reklama
kahaka- no własnie, napisz jaki masz problem...moze raze cos poradzimy :)

Widze, ze stersujecie sie jutrzejszymi wizytami...trzymam za Wasze malenstaw (bo u wiekszoci to juz nie fasolki) kciukasy.
Ja musze Wasm pwoiedziec ze wogole nie denerwuje sie badaniami, usg, porodem. Jakos czuje wenetrzny spokoj ze w tych sparwach bedzie wsztsko dobrze, ze maluszek bedzie zdrowy i wogole, ze ciaza to taki naturalny stan. Ale za to mam pełna głowę zmartwień jak ja dam rade, czy bede dobra mama, czy jestem gotowa, jak zmieni sie moje/nasze zycie, czy sie z mezem dogadamy w tej nowej sytuacji itd. itd.

aaaa dzis urodziął moja psiapsióla...miała termin na 21.12 ale od poczatku ciazy mówiła ze urodzi w styczniu no i prosze, dzis na świecie pojawil sie Kacper :)
 
agu_la trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę! Będzie dobrze:)!

Za wszystkie jutrzejsze wizyty trzymam kciuki!! :)

Mnie też dopadły mdłości ,najgorzej wieczorem:/ wczoraj cały dzień bolała mnie głowa. Na szczęście bliższego spotkania z wc nie miałam (jeszcze :)) hmm w pierwszej ciąży nic! A tu taka "niespodzianka".
 
witam Was kobietki 3 mam kciukasy za wszytskie wizyty!! ja sie boje ze bedzie szybko i bez konkretow bo z nfz.... dzis mam sie umawiac na usg genetyczne....mam problem od dziecka mam opryszczke wirusowa ktora ujawnia sie zawsze na zaminy por roku albo gwałtowne zmiany temperatur a teraz juz mam 3 raz w ciazy i zawsze mialam pod nodem lub w a teraz mam i pod nosem i pierwszy raz w zyciu na srodku wargii czuje sie jak farnkestein;/ musze zapytac lekarza czy moge hascovir uzyc bo to taki dyskomfort ze porazka...
dziekujemy bardzo kochane za gratulacje;-)
Jęli chodzi o badania w samym grudniu wydałam 270 zł w tym miesiacu tylko za usg genetyczne ok 150-200 zl.. ale czego nie robi sie dla dobra dziecka i własnego spokoju??;-)
Devi gratulacje dla psiapsióły!!!:D
 
jak czytam ile już wydałyście to ciesze sie ze chodze na nfz i wiekszosc rzeczy mam za free :D Fakt, musze sie poscierac z paniami w laboratorium ale ginekolozke mam fajna, nie sadze czy nfz czy prywatnie ma znaczenie, znaczenie ma podejcie lekarza.


Śpie na stojąco....maskara....nie mam siły na wstawanie o 7 rano :/
 
Ostatnia edycja:
Devi ja tyle wydałam bo to [poczatek i nie dostałabym się z nfz ja też mam fajna ginekolozke i ide do niej z nfz bo zapytałam czy ma kontrakt powiedziała że póki co tak ale tylko do końca marca i poxniej bede musiala jesli nie ozredluza znowu prv nie bede zmieniac gina;-)
 
saga ja w poprzedniej ciąży miałam non stop opryszczkę, lekarz powiedział, że najważniejsze żeby nie przenieść na dół. Smarowałam tymi specyfikami od opryszczki i przyklejałam cały czas plastry
 
reklama
Witam, dawno sie nie odzywałam bo nie miałam możliwości. Jetem troche przerażona bo się rozchorowałam. Byłam u lekarza rodzinnego, no ale jako kobieta w ciązy leków brac nie mogę. Tylko domowe sposoby musza mi pomów. Martwie sie czy moja choroba moze miec wpływ na fasolkę. Jak myślicie?
Gratulacje na nowym mamusiek.




 
Do góry