reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

HELOO DZIEWCZYNY;-)
Anuszek 3 mam kciuki ze bedzie dobzre wierze w to!!;-)
ja dzis spedzilam caly dzien z mezem dotrzymujac mu towazrystwa mial 2 egzamin na prawko kategoria e(przyczepy) i zdał jestesmy mega szczesliwi ze sie udalo, jutro testy i daksza droga w celuz miany pracy, mnie dopadaja ostatnio czestesze mdlosci;/ ale jakos daje rade i bole podbrzusza zapytam o nie gina jutro. Teraz mykamy na obadokolacje zjawie sie wieczorkiem buziaki
 
reklama
Ja upiekłam u mamy surowy piernik, sernik zakalec i zwymiotowałam przy pieczeniu pasztetu....... Ale starałam się bardzo :)

Od rodzinnego nie dostaniesz na wszystkie badania
 
ja też nie ubrałam choinki. W Wigilię zrobiłam prowizoryczny stroik i tyle. ( z moimi zdolnościami plastycznymi cięzko to nawet nazwać strikiem:)
Nawet nic nie przygotowywałam na święta co w moim przypadku jest szokiem bo jestem typową kurą domową i kuchnia to mój świat:) Na szczęście moja wyrozumiała rodzina podesłała trochę smakołyków i nie wpraszała się na wizytę:) Więc całe święta spędziliśmy poza domem...
 
Tonya, Oli ma rację. Musisz mieć skierowanie od lekarza rodzinnego,ale ten i tak ci nie wypisze wszystkich badań bo podobno nie może. I niestety za te najdroższe i tak musisz zapłacić. Ja już wydałam na badania krwi 530zł:(
 
widze ze nie jestem osamotniona w syfie w mieszknaku. Ja rózwniez nie mam choinki, również wyjezdzałam na świeta i również nie mam siły żevy wreszcie sprzątnać :( P. stara sie mi pomóc ale to nie to samo gdybym to ja posprztała:)

Saga- gratulacje dla męża:)
 
Saga to grartulacje dla Twojego meza :)
Ja dopiero nastepna wizyte mam 25.01. dluuugo. A taka jestem ciekawa co tam u mojej kruszynki :)
 
reklama
Do góry