reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
hehe :-) widzę, że więcej z Was - tak jak i ja - nie porobiła nic a nic na święta -a ja zawsze tak lubilam mieć przystrojone na święta mieszkanie a tu nic w tym roku ;-P dobrze, że udało się odkurzyć i , że wiekszość obowiązków przejął ukochany :-) trzymać kciuki za jutrzejsze wizyty ! ja już się tak stresuję, że drugą noc mi się sniło badanie ...
 
Jejku jak mi ulzylo. Ja niedosc, ze na Swieta ani po nie sprzatalam to jeszcze spedzilam je w pizamie! Choinke ubralam tylko dlatego, ze zdarzylam przed mdlosciami ale rozbierac musial partner. Zreszta jak on ode mnie do porodu nie ucieknie to bedzie cud! Biedak, wszystko na jedo glowie, pranie, gotowanie sprzatanie, pies. Ja leze plackiem. :no:

Naja
, ja mam termin na 15/08 wiec dzieli nas 1 dzien :)
 
malgo ja mam to samo leżę plackiem. K je na mieście dziecko w przedszkolu więc sobie coś robię na szybko i tyle. I często całe dnie w pidżamie.

Ja na badania z krwi dziś wydałam dokładnie 291 zł. Jutro wizyta z USG pewnie jakieś 250 :wściekła/y: No trudno
 
reklama
dziewczyny ja tak na chwilke zyczyc wam milego popoludniu pozniej wpadne lub jutro rano, cos zabiegana jestem :) ALE WSZYSTKO NADROBIE caluje i dozobaczenia/przeczytania :***
 
Do góry