reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
JA do 6 miesiąca w pierwszej ciąży wymiotowałam 24 na dobę :wściekła/y: okropność
A teraz nic :szok::-D żadnych objawów, trochę zaczynam świrować ale o 19,30 wizyta i wszystko się wyjaśni :-)
Raz wymiotowałam przy pieczony, pasztecie, ale nawet nie biorę tego pod uwagę :)
 
Ostatnia edycja:
Witam:-) Ja tez nie mam mdlosci ale sie nie odzywam bo jeszcze mam czas a pozatym wcale na nie nie czekam. Moj gin powiedzial ze mdlosci w wiekszosci maja osoby bardzo wrazliwe na zapachy a ja do takich nie naleze...
myszka- ja jestem z osób którym zwykle zapachy przeszkadzaja, nie odpwoiedni zapach i zaraz boli mnie głowa i mdli ale teraz nie zrobiłam sie wrazliwasza na zapachy i mdlosic tez brak...i niech tak zostanie :)

trochę zaczynam świrować ale o 19,30 wizyta i wszystko się wyjaśni :-)
co to za świrowanie ?? Wszytsko bedzie w najlepszym porzadeczku :)

Lenka- witamy wsrod sierpniówek :)
 
Mnie w pierwszej ciąży bardzo późno dopadły mdłości i wymioty i niestety ciągnęły się aż do 6 miesiąca jak u Oli.B. Teraz zaczęło się trochę wcześniej, tzn. wczoraj śniadanko wróciło z prędkością światła...
 
lekka przesada z tym suwakiem, 40 tydzień... hehe:szok:

już powinno być dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie :)
Szczęściary z tych co mdłości nie mają. Ale z tym wrażliwym nosem to ja potwierdzam, zawsze miałam wrażliwy a teraz to mnie od tylu rzeczy odrzuca, że szok...Ale przyznam, że wasze opowieści o mdłościach do 6 m-ca wcale mnie nie pocieszają. Co dzień rano sobie powtarzam, że jeszcze 3-4 tyg. i bedzie ulga....

Witam nowe mamy wśród nas :)

Dziewczyny jak czytam ile płacicie za badania to się za głowę łapię - ja pierwszy zestaw miałam robiony w szpitalu za free i teraz idę pierwszy raz do laboratorium. Co tyle kosztuje, że ponad 200 wychodzi?
 
dam znać siedzę jak na szpilkach :)
Tonya ja miałam wczoraj : cytomegalia, różyczka, toxoplazmoza, WR, morfologia, badanie ogólne moczu i 291 zł

Witam nowe mamusie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Was serdecznie sierpniowe Mamusie !

Obserwowałam to forum od kilku dni,aż zdecydowałam się zarejestrować i coś napisać. Mam nadzieję,że dołaczę do waszego grona.
26 i 29 grudnia zrobiłam dwa testy, które wyszły pozytywnie. Niestety z powodu choroby mojej ginekolog, wizytę u kogoś innego mam dopiero w niedzielę. Mam nadzieję,że jestem w ciąży i że będę mogła cieszyć się i przeżywać razem z Wami :)
Jeśli byłabym to Fasoleczka ma dzisiaj 6 tygodni i 2 dni... może uda mi się usłyszeć jej serduszko...
Pozdrawiam Was serdecznie :)
 
Do góry