reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
ja się uczę,żeby nic nie planować:) Dzisiaj miałam wolne, wstałam rano o dziwo bez mdłości i byłam taka szczęśliwa ,że już ten etap mi przeszedł. Miałam tyle planów na cały dzień a tu zdążyłam raptem posprzątać 1 pokój. I jeszcze poszłam na manicure - to też ważne dla lepszego samopoczucia:)
 
Tonya oj tam sprzątanie,ale ciężko z tymi mdłościami...Mnie w nocy bolał żołądek-sama nie wiem co mogło mi zaszkodzić.
malami zaglądaj jak masz siły,pisz jak Ci źle-my choć wirtualnie Ciebie wesprzemy-trzymaj się kochana.
maggie i Ciebie to gnębi-oj siły życzę.
 
Tonya oj tam sprzątanie,ale ciężko z tymi mdłościami...
editt ja to powtarzam już od paru tygodni "oj tam sprzątanie", a tu Święta minęły, Sylwester, Nowy Rok a mój domek zapuszczony jak nigdy - już nie moge na to patrzeć, ale kurcze jak mdli to jestem nie do życia....
musia mnie w Swięta też jeden jajnik pobolewał i nic się z tego nie wykluło powaznego, mam nadzieję, że u Ciebie też będzie dobrze. Trzymam kciuki za wizytę &&&&&
 
Ostatnia edycja:
anuszek trzymaj się ciepło i dbaj o siebie, będzie dobrze

Ja Wam powiem, że plany sprzątaniowe mam od początku grudnia i codziennie sobie mówię..... jutro. i jakoś się nie udaje.
Dziś np zawiozłam małego do przedszkola, zrobiłam badania i siadłam z koleżanką o 10 rano w cukierni (koleżanka z terminem na lipiec) i tak po spożyciu kilku filiżanek herbaty i ciastek wyszłyśmy o 14-stej. Pojechałam po małego do przedszkola do sklepu i tyle znów było z moich planów. Już nie mówię że jutro :-D bo pewnie znów mi coś ważnego wypadnie :-D
 
Tonya ja nawet choinki nie ubrałam w tym roku bo by się źle komponowała z tym syfem :-D na szczęście wyjeżdżaliśmy
 
musia mnie w 6 tyg jajniki bolały przez parę dni, szczególnie lewy.Teraz też czasami pobolewają. Ale mój gin powiedział,że to się często zdarza i nie ma się co martwić.
 
reklama
Oli aja jak czytałam o dziewczyn przygotowaniach świątecznych: sprzątaniu, pieczeniu i pichceniu pyszności to się wolałam nie odzywać, bo ja generalnie poza piernikami które zrobiłam zanim mnie mdłości dopadły olałam temat świątecznych przygotowań w tym roku - też wyjeżdżalismy ;-)
A tak z innej beczki mam pytanie: jak mi gin na prywatnej wizycie dał skierowanie na badania krwi itp. to mogę je z tym skierowaniem zrobić za darmo czy lepiej od rodzinnego mieć?
 
Ostatnia edycja:
Do góry