reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Witam wszystkie własnie wracam z USG no i musze sie pochwalić, za chwile wrzuce fotke:-):-) az mi sie rece trzęsą jeszcze do mnie nie dociera
 
reklama
to tak jak ja :D Tez mam w pracy włączony BB i zagladam miedzy jedenym dokumentem a drugiem. W domu juz nie jestem taka aktywan, choć mój P. wyjechał dizś do Wawy na impreze firmowa na 4 dni wiec pewnie z nudow i samotnosci bede wiecej siedziec na bb :)

tak mi przykro za te wasze fasolki...mam nadzieje ze sierpien 2011 bedzie dla nas wszystkich szczesliwy :)

agnesssss- ale fajowow, czekamy na fotek i wieksza relacje :)
 
agnessss bardzo się, cieszę :-D czekamy na relację większą

Ja o 16.40 Piter ma gorączkę , nie mam go z kim zostawić..... ech muszę go chyba chorego zabrać ze sobą ..... Cholera nie wiem co robić. Nie mogę przełożyć bo mój gin przyjmuje tylko dwa dni w tyg i właśnie dziś jest ostatni dzień, a w przyszłym tygodniu wyjeżdżam :wściekła/y:
 
Oli a daleko masz tego gina od miejsca zamieszkania???Jesli nie bedzie wyjscia i nikogo nie znajdziesz to wez go ze soba....
 
:-)
 

Załączniki

  • usg - 7.jpg
    usg - 7.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 56
dziewczyny doradźcie czuje się fatalnie coraz gorzej ze spaniem i zlym samopoczuciem i tym samym nie umiem wytrzymac w pracy nie wiem co robic mam problemy z praca do tego ludzie malo wyrozumiali a wiem ze nie wysiedze tutaj dzis do 17 nie ma opcji boje sie zdzawonic do nich tym bardziej jak sie dowiedza po czawrtku ze w ciazy jestem to chyba mnie "wyklna"... boze co za sytuacja...;-(
AGness sliczna faolka/fasolki???
 
reklama
Do góry