reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Agnesss gratuluję:-)
Ja mam już wyniki beta hcg 496, według norm to ok 5 tc, więc chyba na razie jest ok:-)
Nie wiem czy usg w następny poniedziałek ma sens, boję się że to za wcześnie i znowu nie będzie nic widać i wtedy zestresuję się jeszcze bardziej..
 
reklama
Witam się ;)) U mnie ostatnio duzo roboty, ale mam wolna chwilke. Obiawow w sumie żadnych nie mam, tylko tylko co ból piersi. Dzidzia sobie zdrowo rosnie. ;))

A jak u was?

Agness super, 2 fasoleczki ;DDDDDD

Ja w poniedziałek tez juz obejrze swojego maluszka ;))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Agnesss gratuluję:-)
Ja mam już wyniki beta hcg 496, według norm to ok 5 tc, więc chyba na razie jest ok:-)
Nie wiem czy usg w następny poniedziałek ma sens, boję się że to za wcześnie i znowu nie będzie nic widać i wtedy zestresuję się jeszcze bardziej..

Jak lekarz ma porzadne usg to powinno byc już widać. Idę dziś na przegląd, a moja ciąża o tydzień starsza więc opowiem co było widać.
 
dziewczyny jestem w domu, ciocia zalatwila mi l4 do pt a w czwartek biore od gina, ogolnie juz mysli kraza wokol wizyty...mam nadzieje ze bedzie wszystko ok. Moni ty chyba jutro masz wiec bede3 &&& czekam na wiesci od Oli bo chyba nikt wiecej nie ma dzis wizyty???
Tonya ciesze sie ze plamienie przeszlo i wizyte bedziesz miala.
Teraz ide polezec bo slaba i dalej zle sie czuje buziaki kochane
 
Dzień dobry!
Marzenixx, witam sie szczególnie z Tobą, bo i mój Aniołek odszedł dokładnie rok temu...
devi, nie przewidzisz poronienia, u mnie zaczęło sie plamieniem w kolorze kawy z mlekiem, a tego samego dnia wieczorem było już po wszystkim.
agnesss, ale super, piekne te Twoje dzieciaczki!!! Tez mi się marzą bliźniaki ;-) a miałaś w rodzinie jakieś czy jestes pierwsza? U mnie nie było, więc raczej marna szansa.

Mam dziś pierwsza wizytę u gin o 17.40, ale wejdę pewnie dużo później, bo do niej jest zawsze duża kolejka i babeczki długo siedzą. Przez tę dzisiejszą datę ciągle latam do wc i sprawdzam czy nie plamie. W nocy śniło mi się, że krwawię (już drugi raz) - mam nadzieję, że to tylko moja zeschizowana psychika robi mi psikusy...
 
reklama
Dodzwoniłam się i mam przyjechać dopiero po 20...kurcze duzo czekania jeszcze przede mną, ale jakoś to zniosę.
szuszu ja miałam w 4 t.c. bety 238 a pare dni później już 2800, to rośnie bardzo indywidualnie, ważne, że się w przedziałach normy miescisz.
 
Do góry