reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

reklama
Piersi przestały boleć, ale są jak na mnie ogromne... i wcale mi się to nie podoba:-),wymiotów na szczęście nie zaliczyłam, ale mdłości już faktycznie mijają, cera, koszmar. Tak paskudnych pryszczy nie miałam od czasów liceum... jeden schodzi, drugi wychodzi... bez makijażu nie idzie między ludzi wyjść, najgorzej broda, okolice nosa i ...plecy. Moje piękne, gładkie plecki poszły w zapomnienie. :-) No i brzuch. Dziś zauważyłam, że jak leżę na plecach to już się nie chowa, tylko wystaje...:-)
 
Ewcik spokooojnie, ja mam tylko piersi pełniejsze, ale nawet się prawie nie powiększyły, a co do boleści to jak dotkne sutki to troszkę ale to troszkę czuję,a tak to nic. czasem pokłuje mnie w brzuchu po bokach, ale ogólnie moja macica szaleje, bo na genetycznym pani mówiła, że mam skurcze i żeby się nie martwić bo bardzo wiele kobiet tak ma, więc nie panikuję. A mdłości miałam tylko rano jak byłam głodna, a teraz też już nie mam od dłuższego czasu. Ale jak zobaczyłam maleństwo na usg jak się wierci to stwierdziłam, że nie będę się przejmować brakiem objawów :) bo żywcem nie ma sensu się zadręczać..
 
Ja nadal codziennie wymontuje :(( , piersi mnie bolą i czuje senność. Oprócz tego dzisiaj znowu mam plamieniem i lekko bóli mnie brzuch, plamieniem jest w kolorze ciemnego brązu. Mam ochotę pojechać na usg do szpitala... Martwi mnie to... Byłam we wtorek u lekarza i on powiedział że to to może być z nadzerki... Ale nie robił mi usg. No i teraz znowu plamienie
 
Bry.
Przetrwalam noc ;) dziecko padlo po 23.00 a ja razem z nia...na bank po kryjomu red bulla chleje.

EWCIK ja juz nic z ciazowych objawow nie mam. No. Procz zmeczenia i migren ;)

IZAAAAAAA !!!
 
Iza... Jedź do lekarza. Jak mój mąż wróci z pracy to pojedziemy na IP będę spokojniejsza chociaż nie zgodzę się zostać.
 
IzaV, All-me lepiej jedźcie to sprawdzić. Z tym nie ma żartów, lepiej dmuchać na zimne..

laski moja psycha chyba płata mi figle po tym genetycznym się uspokoiłam, a tu dzisiaj taki sen, że jak mnie obudził przed 6 to już nie zasnęłam i nawet bałam się iść siku.. że niby leżałam z mężem i nagle dostałam krwotoku, dzwoniłam do weterynarza (cholera wie dlaczego), poszłam się umyć żeby jechać do szpitala, znalazłam się nie w mojej łazience, niby stoje w drzwiach a w wannie leżę JA nieprzytomna.. później nagle ściągam gacie a tu taka brudna gęsta krew i jakieś kawałki czegoś.. masakra normalnie!! brrr aż do tej pory mam dreszcze
normalnie jestem porypana, bo nie wiem skąd taki sen..
 
IZA kik mi nawala. Nie wysyla wiadomosci. Pisalam Ci zebys plackiem lezala i ze jesli za godz dalej bedzie krew i bol brzucha to ambulans.

ALL-ME rety rety...jedzcie a IP. Lepiej dmuchac na zimne

IZKA sny sa idbiciem naszych obaw....
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
ja mam mdłości, ale pawia chyba nie będzie :) więc spoko loko :)

AllMe
myślę, że brązowe plamienie nie będzie niczym złym choć lekarzem nie jestem, nie widzę Cię i nie wiem jak ono wygląda. Natomiast masz rację, jedź na IP, powiedz o plamieniach, oni na bank zrobią Ci USG i będziesz przynajmniej miała pewność jaka jest sytuacja. Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku i to tylko ta nadżerka :)

IzaV
kurcze :/ jak to :/???? Macie tam coś takiego jak IP gdzie wykonują USG? Leż, broń boże nie wstawaj. Myślę, że dobrze będzie jak zadzwonisz do dr Ruszkowskiego. Co Ty na to? Jeju, dobrze by było gdyby ktoś Cię tam kurcze obejrzał... :/

Izka87 spokojnie, to tylko sen. Myślę, że pod wpływem podświadomości masz takie koszmary. Ja w sny nie wierzę więc jestem pewna, że wszystko będzie dobrze, ale rozumiem, że możesz mieć teraz nerwówkę. Też tak czasem mam, że jak coś mi się przyśni to dochodzę do siebie tydzień...
 
Do góry