reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Izunia trzymaj się,
teraz nie przejmuj się powrotem. Myślę, że powinni Cie poobserwować troszkę,
usg, jakąś morfologię, przynajmniej tak było ze mną jak zaczęłam krwawić w 7 tyg.
Podali mi leki, kazali leżeć, miałam usg co dzień, zrobili podstawowe badania krwi i wypisali na wigilię.
 
reklama
IzuśV trzymam kciuki! Oby Cię tam trochę przetrzymali i porządnie zrobili wszystkie badania. Nawet z łaski, ale porządnie! I nie daj się!Czekamy na wieści i jesteśmy z Tobą.
 
Izapewnie że trzymamy kciuki! Jedź dziewczyno i walcz tam dzielnie o siebie!:-)
Margo zaraz będziesz w 14 tygodniu..:-) Ja tam już bym chciała być w 40:-)
 
ja w nocy śpie sobie całe szczęście:) Chciaż dzisiaj śniło mi się moje dziecko że już było po wszystkim to znaczy po porodzie była to dziewczynka...
 
IzaV jejku, myślami jestem z Tobą, oby wszystko było dobrze!

All-me Ty zasuwaj do lekarza, po co masz się martwić! Ja też mam nadżerkę, mój gino powiedział, że mogę przez to mieć brązowy śluz, ale jak będę się niepokoić to mam przyjść.
 
IzaV - trzymaj się !

Allme - pędz do gin czym predzej.

Ja dziś zaczynam 12tydzień. Hura :-)

Co do snów to mi już raz przyśnił się bobas. To był synek :-)
A dziś miałam koszmary.. uroki ciąży..
 
Newsy z przystanka autobusowego...oczywiście ze mnie nie zatrzymają z na obserwacje...także wracam busem do domciu (nie mam daleko na szczescie) ale ale, dzidzia ma się dobrze ma już ponad 50mm uznali ze to 13t4dc lol ;) rośnie super szybko i lekarz stwierdził ze czuć kopy bo niezle nogami wierzga i DLATEGO krwawie! Maluch kopie mnie w krwiaka!!! Krwiak ma 41x12mm i mam czekać aż maluch urośnie wtedy krwiak mi zniknie...
Druga sprawa..wykryli niezidentyfikowanej natury zgrubienie (z fr sznurek) obok macicy, nie związane z ciąża. Nam zrobić dodatkowe badania bo to jest to co spowodowało atak bólu w sb i moje bóle i skurcze brzucha-a ponieważ to nie jest schorzenie ginekologiczne oni nie wiedza ci to może być lol najwazniejsze ze nie zagraza dziecku (na ich oko)
Jestem już spokojniejsza...
 
dziś rozmawiałam z mamą i tez miałam byc sierpniowym dzieckiem (termin na 12.08) ale moja mama wszytskie dzieciatka rodziła szybciej i jestem 17.07 ciekawe czy taka przypadłość jest dziedziczna??

Dziewczyny z problemmai trzymac sie nie poddawac i grunt to pozytywne myslenie:)
 
reklama
Uff... iza, kamień z serca... Najważniejsze że dzidziol cały i zdrowy:-). Resztę na spokojnie sobie zdiagnozujesz. Teraz do domciu i leżakuj:-)
kicia, raczej nie dziedziczne.. Moja mama rodziła ok. 3tygodnie wcześniej w obu ciążach, a ja oba po terminie :
 
Ostatnia edycja:
Do góry