reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Witam przy kawusi ;-)
wlasnie wstajemy z lozeczka, ogarniamy sie, sniadanko...
heh o 5.30 byla pobudka.

poodpisuje pozniej! Milego ranka :-D
 
reklama
Ja również się witam przy śniadanku ;-)

Mały jeszcze śpi więc jest troszkę czasu dla siebie:-)

Miłego dnia mamusie!
 
Ostatnia edycja:
to znowu ja :-)

Patrycjal mój mały miał kiedyś ciemieniuchę i używałam zwykłej oliwki z hippa i wyczesywałam grzebieniem, do dzisiaj się nie pojawiła!

Miliaaa też bym chciała tyle ważyć, kiedyś tak było, rozmiar 34 i 36, a teraz ważę 59 przy wzroście 169cm

dzisiaj zauważyłam że w ogródku powychodziły mi tulipany :shocked2:
 
Grinula, tak spaliśmy u mamy :)

Madziasek, chętnie przyjmę Twoją wagę ! chciałabym tak 58/59 ważyć.. Ja mam 171cm i ważę 63kg:zawstydzona/y:

Dziewczyny teraz dopiero sobie uświadomiłam ile błędów popełniłam gotując pierwszy raz Kubusiowi.. mięso nie gotowałam osobno tylko z warzywami i zamiast wylać wywar to zmiksowałam to wszystko, a niby wywar z mięsa zawiera wszystkie toksyny... No i nie dodałam oleju.. a jakiego używacie? oliwi z oliwek? czy normalnego oleju? Macie jakieś swoje proste, mało uczulające przepisy ??
 
Cześć Dziewczyny:-)

Po powrocie do pracy mam tak jakoś mało czasu, że tylko udaje mi się poczytać, a z napisaniem to już kiepsko:no:
W pracy w porządku, mam sporo zajęć, więc nawet jakoś strasznie nie tęsknię za Wojtusiem:tak:Myślałam, że będzie duuuużo gorzej. Oczywiście myślę o nim często, ale nie wpadam w czarną rozpacz, że go nie widzę od kilku godzin. No i póki co siedzi w domu z babcią = moją teściową. Ale powiem Wam, że tak dziko jakoś z nią:eek:Nie można swobodnie porozmawiać, ani nic... Niby mamy 3 pokoje, ale głównie spędza się czas w głównym, największym... Drugi to sypialnia, a trzeci to taki mały pokoik, gdzie mąż ma kompa i szafa jest i tyle. Więc mało swobody. My jakoś tak nie przyzwyczajeni do niej, jej u nas chyba też się trochę nudzi... Mamy więc nadzieję, że Wojtek będzie chodził do żłobka i obędzie się bez częstych chorób :-D
Teraz Wojtuś już jest zdrowiutki, dziś była u nas słaba pogoda, ale jutro ma być ładniej, to wyjdziemy na spacer - chyba już w spacerówce:-)

A dziś Wojtuś kończy 6 miesięcy:-D

Ja to nie będę mówiła, ile ważę, bo już mnie tu w kompleksy wpędziłyście:-p:crazy:

Idę gotować obiadek dlaMałego, póki co ugotowałam mięsko - indyka, warzywka na parze się parują ;-)
 
Basiu ja daje olej kujawski. Co do przepisow to ostatnio gotowalam wolowine, ktora dodalam do kalafiora, marchewki, ziemniaka, pietruszki, selera i pory, natki i koperku. Powstala pyszna zupka ;-)
najczesciej jak gotuje miesko to potem je porcjuje i zamrazam, apotem dodaje do warzyw i blenderuje :-D

KulkaPrzytulka gratki 6mcy ;-) co do tesciowej to ja mieszkam z tesciem i wiem co znaczy bo tez tak dziwnie jest, a on to gumowe ucho wiec jeszcze gorzej. Ciese sie bo od 8 kwietnia do 22 czerwca bedzie we Finlandii u swojej corki.
 
Witam przy sniadanku!

maly pobudke zrobil o standardowej godzinie, jak narazie nie chce spac

wczoraj bylismy u znajomych na domowej pizzy i piwku, oczywiscie maz po kapieli malego wrocil do towarzystwa...wrrrrrrr

jesli chodzi o bb to niedluga sama ze soba bede pisac haha

milego dnia!!!
 
Czesc MadziaSek :-)
My nie spimy od 6. Zreszta Zuzia zrobila mi pobudke o 1 w nocy i z godzinę urzedowala po ciemku w lozeczku. Ogolnie ostatnio sa problemy ze spaniem.
Faktycznie nie fajnie m. sie zachowal
 
Madziasek, ja zaglądam tutaj ale wciąż brak czasu aby coś napisac :/Właśnie wróciłam z basenu ze starszą córką, była na pierwszej lekcji pływania, teraz piję kawę a drugą ręką bujam w wózku Miko łaja. Zjeść jeszcze nic nie zdążyłam i łeb boli :(Ogólnie nie ma czasu za przeproszeniem pójśc do kibla.No, ale jakoś przeżyć trzeba.Madziasek, nieładnie mąż się zachował. Ja bym mojemu za takie coś zrobiła armaggedon ;) alei mojemu już to by nie przyszło do głowy. zdrowie nie te żeby imprezować ;). A on poprostu oznajmił że wraca na imprezę?Bo jakby ładnie poprosił, to można puścić,ale jak tak poprostu zakomunikował że wraca, to nie fair.U nas nocki nadal złe. Mikołaj budzi się co chwila, popłakuje. Jest ciężko.Ale wprowadzam mu powoli warzywa i owoce i ładnie je na szczęście. Oczywiście najlepsze są owoce. :)Ale mamy problem z zaparciami po rozszerzeniu diety. JAK widzę< że chce mu się kupę to muszę na nocnik sadzać i tam z wielką biedą dusi te klocki biedak> przedwczoraj i wczoraj dałam mu lactulosum i dziś zrobił ładnie kupę na przewijaku< więc syrop zadziałał> coś mi klawiatura szwankuje< zamiast przecinka wskakuje nawias< dziwne> pozdrawiam was dziewczyny i miłego dnia!!!!!
 
reklama
ewuncia ale ile pije twoj maluch??? u mnie nie bylo nigdy problemow ale moj duzo pije z cyca i oprocz tego teraz po zupce wypija wode ale niestety lyzeczka, smakuje mu strasznie bo buzie otwiera ale z butli nie pociagnie
 
Do góry