reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Co do fotelików samochodowych to też już kupiliśmy dla małego. Zdecydowaliśmy się na model Romer King Plus 9-18kg, z tego powodu iż ma 4 gwiazdki w testach zderzeniowych a testy robione są w skorupie samochodu a nie na samym foteliku, dodatkowo jest świetnie przytwierdzony do kanapy fotela poprzez zamocowanie pasów w tylnej plastikowej części fotelika. Teraz jest on w dobrych cenach bo firma zmienia jego wygląd. Wyglada tak:
Fotelik Romer King Plus *szybka wysyłka *24H (3911815971) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
reklama
żabila moja śpi od 12 a ja sprzątam zaczęłam od łazienki i chyba tak zakończę:-) i tak co chwilę podlecę do kompa poczytam
mówisz że u was to ziajka?a długo ją stosowałaś? ja jej używam od jakieś 2,5 miesiąca bo pojawiła się ciemieniucha i teraz też myję główkę
zmieniłam płyn do kąpieli może to od niego?
 
u nas to ziajka była bo na początku tylko głowę myliśmy nią a potem to już całego i zaczęło wychodzić. A jak odstawiliśmy to zaczęło znika a emolium jescze pomogło.
 
moim zdaniem dentinox jest najlepszy. koledzy męża mają rację :). ja też mam w pracy takich kolegów z którymi rozmawiamy o kupach i glutach naszych dzieciaków ;)
 
Oj dziewczyny nie zazdroszczę problemów ze skórą u Waszych dzieciaków.
Ja też jeszcze nie smaruje dziąseł i jeszcze nie mam żadnego żelu, ale muszę się zaopatrzyć w ten DENTINOX, jak tak piszecie, że dobry :)

To też muszę zacząć podawać surowe jabłko, bo jak do tej pory to dawałam gotowane.

I wróciłam ze spacerku, bo mały był coś marudny, ale godzinkę sobie pochodziliśmy:) może jeszcze później wyjdziemy jak nie będzie spał.
 
Ja mam w domu na dziąsła calgel ale nie wiem.. albo nie działa, albo nie przez zęby mój maluch się tak budzi..

My już po wizycie. Babka konkretna, fajna. Kubuś ma tak jak podejrzewałam AZS który niby z czasem minie.. Leczenie to tylko smarowanie, natłuszczanie, w razie mocniejszych zmian na 3 dni smarować mocniejsze miejsca sterydem. Nic nowego nam nie powiedziała, wszystkie kremy, krople które wymieniała mamy już dawno w domu. Co może was zainteresować dziewczyny mające podobne problemy do nas :
Dziecko kąpać najlepiej co drugi dzień, nie używać oliwek itd.. oprócz sławnych emolientów ponoć warto się zaopatrzyć w zwykłe mydełko typu Bobas, Kajtek
( ale Bambino już nie )
Owoce dla dzieci z problemami skórnymi to jabłko, banan, jagoda. Broń Boże cytrusy, truskawki czy maliny ( podrażniają jeszcze niedojrzały układ pokarmowy)
Jedyne co przesadziła moim zdaniem to to, że mam podawać jedzenie jednoskładnikowe przez dwa tygodnie i obserwować :szok: czyli marchewkę ma jeść dwa tygodnie, a za dwa tygodnie mogę mu podać np dynię czy ziemniaka:baffled: a mój już mięso wcina :-p więc raczej tego już zmieniać nie będę.. no i gluten niby do roku nie podawać.. a i tak podaje więc nie wiem co z tym tematem zrobię.. szkoda, że moja pediatra ma tą nogę złamaną :-(

Trochę się rozpisałam.. ale może kogoś zainteresuje ;-)
 
Basia - dobrze,że w końcu trafiłaś na kogoś kto konkretnie gada.
Żabila - a jak nazywa się ten syrop na ulewania?
Talaa - jak przygotowujesz ten kleik na śniadanie, na mm?
 
reklama
Dziewczęta kupiłam ten żel Dentinox posmarowałam dziąsełka mam nadzieję że pomoże bo mało sobie włosów nie powyrywała ciągle ciąga swe ucho i wpycha zabawki:-)


basia
ja myślałam że takie zwykłe mydełka to wysuszają skórę jeszcze bardziej ale skoro babeczka polecała to może warto spróbować
 
Do góry