reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Madziasek o kurcze to dobrze, że pojechaliście jednak, mam nadzieję, że szybko Mikołaj wyzdrowieje.
 
reklama
Ewelinka ja karmie piersia i gosia nic nie pije, daje jej 2 sloiki dziennie, jeden deserek i jeden obiadek lub zupke, reszte to cyc. Nigdy nie mialam przepelnienia, bo ona czesto ssie, ale bardzo krociutko... staralam jej sie robic dluzsze przerwy miedzy karmieniami, ale bez sensu marudzila tylko, wiec wrzucilam na luz, niech je, kiedy chce ;)
Madziasek zdrowka!
 
u mnie jest porazka, juz drugi dzien maly nie chce jesc, zupki zjadl tylko pol sloiczka, kaszki na wieczor nie tknal, a cyca jadl o 3 w nocy o 10 rano o 16 i 21 ale tez z wielkim trudem i tylko z lewej piersi bo zprawej nie chce, caly dzien taki maruder ze szok, ciesze sie ze ten dzien sie juz konczy
 
madziasek życzę dużo zdrówka dla Mikiego dobrze że nie dostaje antybiotyku.

ewelinka ja to dziś przeciągnęłam na maksa karmienie ale nie czułam jakiegoś nawału pokarmu a to wszystko przez to że poszłam z mężem na lodowisko ale było super:-)jak wróciłam to od razu był cyc lewy i prawy:-D

jagoda no właśnie pochwal się jaki kupiliście fotelik bo my już od jakiegoś czasu się rozglądamy.

O zgrozo!!! zauważyłam suche miejsca na łydkach.Myślicie że to przez bobovitę bo ją jadła:-(
Ach i zapomniałam napisać że podaję Helence żelazo w syropie i dziś była twardawa i czarna kupka:szok:
 
Ewelinka mam nadzieję, że jutro już będzie wszystko w porządku z jedzeniem, może jakiś skok rozwojowy lub coś, oby jutro było już lepiej.

Ewelia żelazo na pewno jest zatwardzające a czy może powodować czarne kupki to nie wiem ale przy takich niewykształconych układach pokarmowych to pewnie tak.

Basia ja chyba od wtorku zacznę mieszać mleko 1 z 2 a jak Ty planujesz?
 
ewelinka oj to Twoj sie obrazil cos na cyca, a przeciez to samo zdrowie, ale zycze, zeby mu szybko przeszlo.

Ja dzis mala zostawilam z tatusiem na 2 godziny. Pojechalam ze starszakiem do sali zabaw, panna miala w tym czasie zaliczyc drzemke i obiadek.. Drzemki zaliczyla 15 minut, obiadek caly wciagnela (dalam specjalnie kalafiora, zeby maz nie poplamil bluzeczki) Tylko kupa w pieluszce sie zakamuflowala i dopiero ja ją odkrylam, ale tragedii nie bylo ;)

ewelia moja tez po kaszce bobovicie miala suche plamki, dlugo ja podajesz? u mojej zaraz nastepnego dnia wyskoczylo... nie daje juz tydzien, a plamki sa- choc juz takie delikatne, mam nadzieje, ze zejda w koncu.


ide lulu, bo pewnie zaraz bedzie pobudka na cyc.
 
Cześć dziewczyny!
Mam pytanko, czy jak podajecie mm to tylko mm czy dodajecie do niej kaszkę? Ja się tak cały czas zastanawiam, że może samo mm to już za mało i trzeba to już trochę zagęszczać?
Jagoda - no właśnie pochwal się fotelikiem?
 
reklama
Do góry