reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2013

Madziasek a no tak, przecież jeszcze pierś pije, to już kapuję. Z tymi tabletkami to dokładniej chodziło mi o to, że może ten typ tabletek właśnie mi tak zrobił ale póki co lekarz mnie uspokoił, będę na razie robić jak on mi powiedział i zobaczymy, wolałabym z nich nie rezygnować bo się bardzo dobrze po nich czuję i zawsze czułam (przed ciążą je brałam) a ja biorę jeszcze codziennie hormony na tarczycę więc to ważne, żeby się obydwa hormony "zgrywały". Nie chcę zapeszać ale dzisiaj mam znacznie mniej krwawienia, może się w końcu kończy!

Alice dziękuję, no właśnie ja tak podaję małemu ale chyba ma mało, brakuje mu tego mleka, tak mi się wydaje a nie bardzo chcę dawać za dużo tego mleka i jestem w kropce. Wczoraj podałam mu 150ml z bezsilności na wiczór (o 23) i wytrzymał na tym do 4:30 a zwykle ok. 2:30 już chciał butlę więc może coś jest na rzeczy.
 
reklama
My właśnie wróciłyśmy ze spacerku po lesie było fajnie narobiłam moim córeczka fajnych zdjęc w jesiennym lesie.

Co do karmienia mm to nie mam doświadczenia bo starszą tez karmiłam piersią, ale mojej kuzynka tez ma dziecka które bardzo lubi sobie dużo podjeśc to pediatra kazała mu zagęszczać aby mu nie dawać zbyt dużych objętosci
 
Alice dziękuję, no właśnie ja tak podaję małemu ale chyba ma mało, brakuje mu tego mleka, tak mi się wydaje a nie bardzo chcę dawać za dużo tego mleka i jestem w kropce. Wczoraj podałam mu 150ml z bezsilności na wiczór (o 23) i wytrzymał na tym do 4:30 a zwykle ok. 2:30 już chciał butlę więc może coś jest na rzeczy.

Z tego co wiem w 3 miesiacu mozna delikatnie zwiekszac, bo w tej tabeli jest niby tak samo na 2 i 3 miesiac, ale tak naprawde wszystko zalezy od zapotrzebowan dziecka. My podajemy tez wode, czasami wypija butle mleka i zaraz po tym butle wody :rofl2:
 
Agaulec u nas zageszczanie nic nie daje, tak samo szybko robi sie glodny.

Alice a nie boisz sie, ze mu sie rozepcha zołądek przez to, że ma 2 butelki? Moj nie bardzo chce pic.
 
hej

my po chrzcinach:) mala o dziwo plakala tylko na ogłoszeniach, bo juz byla glodna i znudzona, a ze nie chciala jesc mleka, ktore jej zrobilam to sie darla i ksiadz stwierdzil ze ja do scholi zapisze:-D:-D wczoraj z wrazenia nie spala caly dzien, wszyscy ja nosili na raczkach, pelno zdjec. za to jak usnela po kapieli o 20 to spala do 5:szok::szok: i wstala taka godna ze wtrabila 160 ml:szok::szok::eek:.

wogole to zcazyna pchac raczki do buzi i widze ze dzisala ja swedza, bo co ma w buzi to wszystko gryzie i jezykiem tak fajnie mieli jakby sobie drapala.... czyzby juz gdziez ząbki sie zblizaly??:eek:


milego dnia:)
 
Hej Mamuśki

Agaulec witaj :-)

Jagoda super, że chrzciny się udały i mała taka grzeczna była.


Mój mały pobił dziś w nocy rekord spania, aż 8 godzin :szok: od 23:15 do 7:20. Ogólnie to codziennie śpi mi po 6-7 godzin, raz było 7,5 a tu nagle 8 :eek:
 
reklama
osiem godzin marzenie zazdroszcze ;-)choc moja mała też w nocy grzeczna kąpanie o 19 ok 20 już śpi pierwsza pobudka ok 1 kolejna ok 5 wiec nie jest źle.


Jagoda mala na chrzcie fajnie że grzeczna my tez już po chrzcinach ale nie mieliśmy go na mszy było tylko sakrament poniewaz jak chrzcilismy starszą to sie darła całą msze i teraz się balam powtórki, a o dziwo ta była grzeczna
 
Do góry