reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2013

reklama
Ewelinka tak to prawda ze kobiece mleczko szybciej się trawi ;)

Madziasek powodzenia na szczepieniu

Jagoda to faktycznie możesz sprzedawać to mleko hehe

Takaj naprawdę wciąż masz okres ?
Ja też byłam teraz u gin i mi na usg wyszła owulacja już :( także też niedługo przyjdzie okres ..
 
Maciejka jak 8 sierpnia mi zrobili cc to mi się organizm zaczął oczyszczać więc ze mnie leciało, potem wykorzystałam jeden dzień, że nie leciało ze mnie tylko miałam takie brudzenie i poszłam do gina i on mi powiedział, że była owulacja więc mam się spodziewać okresu no i dostałam w tamtą noc i tak mam go aż do dzisiaj, jak nie przejdzie to w przyszły poniedziałek (21 października) mam przyjść na wizytę ale mam nadzieję, że się skończy bo nie chcę zmieniać tabletek bo mi te odpowiadają.
 
Dziękuje dziewczyny, już jest ciut lepiej.

Współczuję Wam nieprzespanych nocy , problemów z kupkami, bolącymi brzuszkami i kolkami. Póki co nie miałam takich przebojów.

Takaj tak nagle mnie wzięło, od wczoraj od rana bolało mnie gardło a wieczorem to już było apogeum.
 
reklama
Hej,

my juz po szczepieniu, maly byl grzeczny i nie plakal, teraz spokojnie spi, pielegniarka kazala kupic altacet zel i smarowac miejsca klucia.

Madzialenak zdrowka!

Alice witaj! A co bylo nie tak z kupkami po nan?

Maciejkaa zdrowka dla synka!!!

Ewuncia nam delicol pomagal a teraz na boboticu jestes ;-)

Taka j moze odstaw te tabletki bo skoro masz ciagle okres to z seksu pewnie zrezygnowalas?
 
Do góry