reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2013

reklama
Takaj nie koniecznie tłuścioszka, a powiedz jak to jest z Twoim synkiem, on co te 3,4 godziny upomina się o jedzenie? tzn płacze tak, że musisz mu dać? może dawaj mu przed podaniem mleka wody z 30ml i wtedy ciut mniej mleka aby nie tył tak szybko
 
Maciejka mój przybrał te 2400 w 9 tygodni.

Madzialenak to u mnie taka sytuacja jest nie do wyobrażenia, on jest głodny już 2 godziny po zjedzeniu a nawet po godzinie czasami. Nawet jak dam zagęszczacz to to nic nie daje :( Nie wiem co z nim robić.

Próbowałam właśnie podawać wode lub herbatkę ale nie ma szans, nie łyknie po prostu tylko się tym krzytusi, musi być mleko i koniec. Nie mam sił. Z pierwszym synkiem miałam podobnie, często chciał ale pił po 60-80ml i chciał co chwila ale dawało się go "oszukać" herbatką a tego się nie da.
 
Taka j kurcze, to rzeczywiście masz przeboje. A powiedz nie da rady go zająć zabawą aby zapomniał o głodzie czy po prostu wyje i musi dostać jeść.
 
Madzialenak nie da się go zabawić, jak chce jeść to koniec, jedyna szansa to wybujać go czyli na rączkach niestety i energiczne chodzenie ale wierz mi mam tego po pierwsze dość a po drugie przecież nie będę go tak nosić jak będzie miał 10 kg czyli już pewnie bardzo niedługo, bo mi ręce odlecą. Jutro się dowiem czy jutro mamy czy nie mamy szczepienia, jak mamy to się zapytam pediatry co mam z nim robić bo przecież nie mogę mu dawać takich ilości mleka!
 
To nie złe spanko, ale nam wczoraj Lena usnęła po 18 na przewijaku, przełożyłam ją do łóżeczka i tak już spała obudziła się o 23 zjadła i dalej spała potem ok 4 i do rana już spała , także zrobiła nam super wolny wieczór
 
Takaj masz rację, ja mojego też nie noszę bo nie daję rady. Porozmawiaj z pediatrą no bo rzeczywiście nie może hektolitrów mleka dostawać. Nie potrafię nic doradzić, to moje pierwsze dziecko i sama się uczę :-)
 
reklama
Do góry