reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

reklama
madziarenka - jak tam po wizycie? daj znać....
cwietka - czekamy na relację
jola3455 - a Twoja wizyta jak? chyba wczoraj miała być?

zaczarowana79 - a jak tam u Ciebie? coś wiadomo? byłaś na kontroli?


multimama- podwójne gratulacje :)
 
Ostatnia edycja:
Witam - po wizycie ... niby coś tam jest ale nie wiadomo co ... dostałam luteinę 3x dziennie i w piątek do kontroli - jesli plamienie będzie takie jak teraz, a gdy zaczną się skrzepy to odrazu do niego ... będzie co ma być ja już nic na to nie poradze niestety ...
 
madziarenka - głowa do góry, leż i odpoczywaj!!! a który to tydzień? i z czego to krwawienie? jest jakiś krwiak?


wiecie co - przeglądnęłam cały wątek i zebrałam nas tutaj już 35 :) pokaźny wynik.
Z tego co widzę mamolinka90 stworzyła wątek z listą, ale jakoś dawno tu nie zaglądała chyba...
 
KTR - krwiaka nie ma ... tydzien powinien byc 6 ... nie wiem sama, coś tam na macicy jest ale .... jak na ten tydzien małe ... w piatek sie okaze, moze luteina cos zdziała
 
czesc kobitki no prosze coraz nas wiecej miło!!!! Ja dzis bylam na 1 usg i jest pęcherzyk ciązowy 4,2 mm myslałam ze nic nie bedzie widac ale juz jest to chyba zależy od sprzetu 01.12 miałam transfer więc nie wiem na dobrą sprawę w którym jestem tyg ciązy czuje sie dobrze hiperstymulacja minęła bóle mam dośc dokuczliwe ale doktorek powiedzial ze wyglada narazie ok nastepne usg 08.01:) cieszę się ogromnie:0 my tez czekamy do wigilii na "rozdanie prezentów' rodzinie:)
pozdrawiam was wszytskie drogie MAMUSIE:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry