reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

reklama
madziarena trzymay mooooocno kciuki!!!!!!!
cwietka dzieki za przepis na nalewkę, na pewno wypróbuję:-)
:no:zaraz ruszam do pracy na cały dzień oj jak mi się nie chce
miłego dnia
 
Madziaren bardzo mocno trzymam kciuki!

A ja sobie wykrakałam ... jak mnie mdłości złapałay o 8:40 w metrze tak teraz to po prostu juz jakas masakra ... jak Wy to wytrzymujecie ...
 
Witam :-)

Nie wiem czy mnie pamiętacie? Pisałam tu trochę jakieś 2 tygodnie temu. Potem brakowało mi czasu, ale że się przeziębiłam i dostałam zwolnienie na najbliższy tydzień to mam nadzieję trochę nadrobić :) Widzę, że coraz więcej dziewczyn z terminem na sierpień - super :-)

Pisałyście o wadze. Ja poprzednią ciążę zaczynałam z 54 kg przy 168 wzrostu. W ciąży przybyło mi 12 kilo, ale potem w ciągu 2 miesięcy spadło 15. Teraz zaczynam z 55 i zobaczymy jaki będzie wynik końcowy :-D

Co do samopoczucia, to u mnie na razie jest ok, lekkie mdłości ale na razie bez wymiotów, które nie dawały mi żyć w pierwszej ciąży. Ale jeszcze nic straconego, bo wtedy zaczęły się równo w 6 tygodniu :-D

Pozdrawiam Was i mam nadzieję teraz pisać i czytać w miarę na bieżąco :)
 
mgd- gratuluje super wyników :-) Wizyte mamy w ten sam dzień więc zdamy sobie relacje ;) Widzę, że Ty masz o 3 dni starszego bobaska niż ja, więc pewnie teramin będe miała coś koło tego dnia co Ty ;) Nie wiem dokładnie kiedy miałam owu, zobaczymy co mi powie Pani doktor 11-tgo :) Juz sie nie mogę doczekać.
Widzę, że masz też skarbka 5-cio miesięcznego to szybciutko ta druga ciąża :)

weronika.m - witamy !! kochana nie ma co sie nastawiać z góry na niepowodzenie.... zobaczymy co Ci lekarz powie na wizycie. Je też byłam przerażona przed wizytą, bo tyle sie naczytałam na necie, że można było sie załamać. Przykro mi, że z pierwszym dzidzi nie wyszło ale w większości przypadkach za drugim razem już jest oki. Mam własnie koleżanke która tez poroniła nawet w 4 m-cu a teraz ma już roczną córe i wszystko było oki. Więc nie nastawiaj się, nie martw i nie stresuj bo to źle wpływa na dziecko. Trzymam kciuki za Was.;-) I napisz po wizycie co i jak :)
Pozdrowionka dla reszty sierpnióweczek :-)
 
mnie wczoraj mdłości złapały ok.17:00,wymiotowałam do 19 ;/ potem do północy się męczyłam z mdłościami ale poleżałam na boczku mąż pomasował po brzuniu i jakoś przeszło ;) w dodatku doszła wątroba bo niestety mam wzw b ;/
wujek google potrafi nastraszyć masz racje sabinkaseda . będę pisała co i jak w czwartek wieczorem ;)

Madziaren trzymamy mocno wszyscy kciuki,mam nadzieje że będzie dobrze!







 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry...

mialam tyyyle napisac ale, post Madzi mnie rozbil... Kochana jestesmy myslami z Toba...daj znac po wizycie.. Moze masz jakiegos krwiaczka? I to on krwawi??

lece pod prysznic poki Myszon spi i do roboty, czas przed swiateczny spedza mi sen z powiek... Pracuje do rana, potem mala, jeszcze domowe obowiazki...aaaa. 27 jedziemy do Polski to sobie odbije :D
 
reklama
Madziarena - trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. Daj znać po wizycie!

Multimama - witamy :-) Chyba póki co jesteś tu jedyną podwójną mamą :-)

Ja dzisiaj na wizytę. Ciekawe, jak tam w środku sparwa wygląda.
No ale póki co do roboty. Prania nie mam czasu wywiesić, bo ciągle przed kompem siedzę i stukam jakieś tabelki nudne. Buuu!!!
 
Do góry