reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Hej! Słońce i deszcz na przemian, ja też nie chce jesieni!
kamu
dawno Cię nie było, fajnie że piszesz co u Was, zdrowia dla Lenki. Faktycznie jak sama jesteś to masz co ogarniać.
maciejka
gratulacje roczku!
madzialenak
gratulacje drugiego maleństwa, niech zdrowo rośnie, jak się czujesz?
Basia ja w dzień tylko w wózku usypiam, inaczej nie chce spać, ale od połowy września będę uczyła spania w łóżeczku w dzień, bo w nocy nie mamy z tym kłopotu.
Pisałam ostatnio, że zastanawiam się nad wyjazdem z mamą i Kajtusiem nad morze, wczoraj zarezerwowaliśmy nocleg, jedziemy we czwartek na tydzień, trochę się denerwuje, bo jadę autem męża( do mojego nie zmieści się wszystko) , nie wiem jak ogarnę tę landarę. Wybrałam Mielno, hotel Panorama.
W związku z tym mam pytanko: jakie leki mam zabrać? no bo wiadomo że to co daje codziennie, czyli vit d, i biogaje, poza tym czopki na temperaturę, czopki na zaparcia, maść na dziąsła i co jeszcze, poradźcie!!!
U nas dziś dożynki, ale pogoda średnio dopisała, rano byliśmy i Kayo wygrał ręcznik w loterii dla dzidzioli, jak wstanie to jeszcze pójdziemy bo konkursy dla dzieci jeszcze będą i wyścigi traktorów na ćwierć mili.
Powiem Wam dziewczyny, że wizyta u terapeuty to najlepsza rzecz jaką dla siebie zrobiłam od dawna, teraz czuje że jestem znowu sobą i że żyje.
pozdrawiam i miłej niedzieli
 
reklama
witajcie
Madzialanek dobrze zauważyłam suwaczek drugiego skarba jeśli tak do gratulacie:tak:
Madziasek gratki dziewczynki :tak:
Kamu, Maciejka Grinula to widze że jest nas więcej. Ja też jeszcze kermie i chcialabym przestac ok października bo w listopadzie do pracy,a chodze na nocki wiec męzowi byłoby ciężko:-D
moja zasypia sama ale jeszcze miesiąc temu mialam ten sam problem co Wy zasypiała przy cycu i pewnego dnia sie tak zdenerwowałam bo co ją odkładałam to ona w ryk i wtedy powiedziałam dośc. Kilka dni był płacz i lament ale jej przeszło. Teraz ją karmie i jak jeszcze nie spi to odkładam do łóżeczka i w nocy także tak robie, ja jestem wyspana bo jak spała z nami to cały czas uważałam a teraz tylko do niej wstaje nieraz 3-4 razy ale nad tym tez musze popracować choć moja starsza zaczeła nocy przesypiac jak ją odstawiłam od cyca:tak:
Aga a jak ty się czujesz? jak dieta ja cały czas stosuje moją i jestem zadowolona.
Taka j co sie dzieje że się nie odzywasz jak zdrowie chłopców?
Maciejkaa życzenia dla córeczki z okazji roczku
 
madzialenak gratulacje drugiego malenstwa, ja tez sie zbieram ale sie nadal boje i sama nie wiem co zrobic

maciejka ja bym radzila sciagnac mleko swoje laktatorem jesli masz mozliwosc i dac w butli, tak mi sie wydaje ze najszybciej zalapie butle, moj modyfikowanego pol roku nie chcial pic a moje mleko z butli pil wiec moze na wesele byloby to rozwiazanie

u nas jakas maskra, maly nie chce jesc obiadu, doprowadza mnie do szalu, a w nocy zawsze o 3-4 budzi sie i godzine nie moze zasnac pomimo ze zrobie mu mleko, nie wiem co mu jest, nie placze tylko zasnac nie moze, w dzien spi tylko raz, moj tez wstaje wszedzie raczkuje i czasem kilka sekud ustoi sam jak sie zapomni ale do chodzenia jeszcze daleko, dzisiaj nauczyl sie robic papa :) (wreszcie) coraz wiecej sie uczy ale strasznie rozrabia, wszystko by chcial dostac a jak mu nie dam to krzyczy, drapie, gryzie i robi buc buc
 
Hej dziewczyny,

Madzialenek gratulacje!!!!!!!! jak się czujesz?

Ewelinka u nas jest podobnie mój teraz nic nie chce jeść i mnie to wykańcza, każda łyżka na wagę złota, też się denerwuje jak jest coś nie po jego myśli, nasz chodzi jak go przytrzymam ale sam nie pójdzie też myślę że długa droga do tego.

to nie jestem sama z usypianiem w wózku , też mam taki plan przed pójściem do pracy nauczyć go spania w łóżeczku. Ze spniem wieczornym u nas oki nawet jak karmiłam cycem to jak zjadł odkładałam go do łóżeczka i sobie leżał czasami się wkurzał ale zasypiał i jak się sam odstawił to przez pierwsze dni troszke płakał na wieczór bo coś mu nie pasowało. Współczuje WAm dziewczyny ale kiedyś przyjdzie ten dzień i się odstawicie. U nas pogoda kiepska , wczoraj byłam na panienskim i dziś umierałam troszke zaszalałam odbiłam sobie wszystko hehe ;-) mąż małym pięknie się zajął aż byłam w szoku.
My2013 super pomysł z tym morzem życze Wam pogody, co do leków to ja zawsze biore dicoflor, paracetamol i to co napisałaś a jak coś zawsze można skoczyć do apteki. Miło czytać że u Ciebie taka poprawa samopoczucia!!!!

Agulec dzięki że pytasz, jestem na diecie ale jak byłam na wakacjach i u teściów nie zawsze mi się udawało jej trzymać ale nie przytyłam wiec oki, dietetyczka nauczyła mnie jak jeść i co jeść jestem zadowolona, teraz coś nie chudne wolno mi to idzie, chciałam biegać wieczorem ale teraz coś mi zdrowie padło ale już czuję poprawę stawy mnie mniej bolą, leki zadziałały więc myślę że jeszcze tydzien i zaczynam.

Wasze dzieciaki jedzą jeszcze w nocy?
 
Agaulec ja muszę przestać we wrześniu bo na początku października wesele i najzwyczajniej nikt jej nie położy spać bez cyca :/ i tak w tym łożeczku sama zasypia? moja za chiny nie zaśnie :(
Ewelinka ale ona chwyta butelkę i niekapek tylko że się wścieka bo chce cyca do spania.inaczej nie umie zasnąć. Tu mój problem :(
Kamu to masz łatwiej skoro umie sama zasnąć to w nocy może też w końcu się uda?
aga a mocno i długo plakał?
Czuje się bezsilna ...
 
Lena płakała tak ok 4-5dni najgorszy byl ten pierwszy i musiałam to ją ją kłaść bo mój M by ją wziął i nosił ale jakoś musiałam wytrzymać choć serce moje też płakało:-( ale się udało i jestem szczęśliwa:-)
 
Lena płakała tak ok 4-5dni najgorszy byl ten pierwszy i musiałam to ją ją kłaść bo mój M by ją wziął i nosił ale jakoś musiałam wytrzymać choć serce moje też płakało:-( ale się udało i jestem szczęśliwa:-)

Zazdroszczę .... u mnie to nie przejdzie, bo nigdy nie zasnęła sama. Zapłacze się przez długie godziny :(
 
Witam wieczorkiem,

To sie rozpisalyscie ze hoho ;-)

Maciejka oczywiscie ze pamietam, nawet ostatnio myslalam oTobie i Marzycielce ;-) ciesze sie ze sie odezwalas.

Maciejka, Grinula, Kamu i Agaulec trzymam kciuki za szybkie odstawienie od cycka :-)

Madzialenak gratuluje! To jest nas wiecej ;-)

Ewelinka no jak to co robic, dzidziusia robic :-D
Z Mikim mam to samo, budzi sie, nie moze zasnac, nie chce jesc w ciagu dnia i raz dziennie spi ehhhhhhh

Aga Miki nie jada juz w nocy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
moj ez juz nie jadl w nocy, tylko o 6 rano przez dluzszy czas ale ostatnio mu daje jak nie spi godzine w nadziei ze zaspi, czasem pomaga i szybciej zasypia, wczoraj jadl o 4.30 a zaspal o 7 wieczorem, ale zazwyczaj budzi sie o 3 w nocy i jak nie zasnie przez dluzszy czas to robie mu mleko, probowalam mu dawac tez o 22 ze moze wtedy sie nie obudzi ale to nic nie daje, jak pojdzie pozniej spac to tez nic nie zmienia, czasem spi od 7 do 7 bez problemu, a czasem robi pobudke i wtedy non stop wstaje, trafia mnie juz czasem
 
Do góry