reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

reklama
No to sie ciesze dziewczyny, ze nie ja jedna mam ten problem z pozegnaniem cyca... pocieszenie jest jedno, na pewno kiedys to nastapi:-D Dzis w dzien ja ululalam na rekach, bo padal deszcz i nie mialam jak zrobic spaceru (tak to by w wozku padla, ale wozka do domu nie wnosze). Sprobuje ja ululac na noc na rekach, a potem na snie jej wcisnac butle z mlekiem... zobaczymy czy zalapie... hmm tylko jakie mleko... i chyba jakies probki kupie, bo szkoda calego opakowania, jak nie polubi...
Dzis synek wrocil, oj steksnilam sie za nim, 6 dni sie nie widzielismy.. A Malgosia malo nie wyszla z siebie, jak go zobaczyla:-D
 
Witam!
Mój też jeszcze zasypia w wózku w dzień. Ja nie wracam do pracy, złożyłam wniosek o wychowawczy (nie mam innego wyjścia), czy oprócz mnie i My jeszcze ktoś idzie na wychowawczy?
Dziewczyny, czy Wasze pociechy dadzą Wam coś zrobić w domu? Mój pod tym względem ostatnio zrobił się niemożliwy, nic nie mogę zrobić, ciągle tylko na mnie uwieszony. Próbuje go np. zostawić w salonie z babcią, poobkładam zabawkami i po cichu wyjdę do kuchni, tam zmyję jeden talerz a on już przy mnie jest. I tak w kółko. Przy laptopie też nie mogę usiąść, bo zaraz marudzenie, muszę go wziąść na kolana, a jak go już wezmę to jeszcze większy sajgon, bo tak się rwie do laptopa. No to sobie ponarzekałam.
Taka.j - dlaczego się nie odzywasz?, mam nadzieję, że nic się nie stało.
Spokojnej nocy
 
Hej, ja się nie odzywałam bo byłam na tych wakacjach co pisałam, że mam jechać, byliśmy na 8 dni w Chorwacji, troche spontan ale do końca nie było wiadomo czy pojedziemy z powodu dzieci, młodszy miał gigantyczny katar ale po jakimś czasie przeszło tylko teraz jak wróciliśmy to katar też :( Starszy się nanurkował, że hej, woda piękna, jak cieplutko w ogóle to tego nie doceniałam bo jak wróciłam to myślałam, że padnę z tą temperaturą tutaj, także w domu, zimno strasznie. Chyba Was nie nadrobię bo teraz muszę się poprać itd. i jeszcze masę rzeczy zrobić, mam nadzieję, że wszystko w porządku!
 
Hej dziewczyny !

Taka produkcja, że przyznaję - nie pamiętam już co komu odpisać ;P

Taka j., super, że pojechaliście ! zazdroszczę ! Nam Chorwacja może uda się za rok :)

Grinula, a syn znajomej też przez AZS musi być na diecie ??

Kamu, dzięki ! wypróbuję krem :) Chociaż przyznam, że ZIAJA AZS też daje radę :) czasem wydaje mi się, że jak skóra się polepsza to każdy krem by się sprawdził, a jak wychodzą mocniejsze plamy to niestety czasem tylko steryd :(

Maciejka, super, że się odezwałaś !

My, ja brałam jeszcze pentanol na odparzenia ale teraz już pewnie upałów nie będzie :) może jakieś środki na komary, kleszcze itd, Ja to miałam strasznie duży asortyment bo wolę mieć w razie czego ;P taką maść depulol w razie przeziębienia, coś na katar, miałam plasterki, wodę utlenioną, syrop, czopki itd ;P

Kubuś różnie śpi w nocy.. od dwóch dni wstaje mi o 9 ! ale o 5 musi dostać mleko :) Czasem zdarza mu się płakać przez sen i to tak przeraźliwie, że muszę go obudzić bo nie przestanie inaczej..

A w sobotę miał pierwszy wypadek.. na działku chodził z pchaczem i wjechał w dziurę co skończyło się upadkiem i zdrapał sobie całą brodę.. :-(

Aurelia, ja niestety wracam do pracy.. Kubuś też wszędzie za mną chodzi.. teraz właśnie marudzi i wisi mi na nodze więc nawet spokojnie nie potrafię odpisać ;P
 
Grinula rozpakowałam połowę i dalej mi się nie chce, mam takiego lenia, no ale nic się przez ileś dni nie robiła z domowych rzeczy poza jedzeniem to teraz mi się nic nie chce.

Basia polecam, bardzo ładne miejsca tam są a woda taka czyściutka, wszystko widać pod nią, pięknie.
 
reklama
Do góry