reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Grinula super, że podróż się tak dobrze udała!! A tego Londynu to Ci bardzo zazdroszczę, ja marzę, żeby zwiedzić Londyn właśnie i Rzym. Te 2 miasta mi się marzą tak bardzo bardzo. Jeszcze Pragę i Budapeszt chętnie ale nie aż tak jak Londyn i Rzym. Do Paryża też bym pojechała z mężem, byłam już kilka razy ale z nim nigdy więc tylko z tego tytułu. Ehhh, baw się dobrze, fajnie masz :)
 
reklama
Witajcie!
grinula miłego pobytu , zwiedzaj, pozdrów królową, ja raz byłam jeszcze w liceum, bardzo mi się podobało.
taka j
dziękuje...
aga fajnie, że mnie jeszcze pamiętasz, żyje, jest nieźle nawet. Cieszę się, że jesteście tutaj...
Kajtek jeszcze nie chodzi, miękkie kolanka ma i lambade tańczy, często budzi się w nocy, ale nie biorę go do nas do sypialni, od urodzenia śpi sam.
dziewczyny jakby Wam się chciało to napiszcie proszę taki przykładowy jadłospis dzienny, bo nie wiem ile powinien teraz jeść, a je tak: rano koło 9 mleko( wypija 120) , o 11 pół skibki chlebka z twarożkiem, albo gotowaną szynką i kawałek pomidorkami, koło 14-15 obiadek , jakieś 200 ml( zupkę gotuje albo coś gęstszego, czasem słoik) , koło 16. Deserek, owoce( poziomki, truskawki itd.) albo deserek jogutrowy, 18 mleko 150 ml, 20.00 trochę kaszki podziubie, albo chlebka, no i na noc mleko z dwiema łyżeczkami kleiku kukurydzianego. W nocy 150 ml mleka ( czasem 2 razy). Oprócz tego w ciągu dnia parę chrupek i 120 ml bobofruta, czasami biszkopt, albo wafelek ryżowy. A Wasze pociechy? waży Kayo 10 kg, ma 78 cm.( około, bo mierzyłam sama)
u nas znowu upał, pozdrawiam
 
My ja nie wiem ile mój waży, jak kończył 11 miesięcy to miał 9400 więc teraz będzie miał chyba 10kg już. A wzrostu chyba z 80cm, bo miesiąc temu miał 78cm (też tak jak umiałam to zmierzyłam). Trudno mi powiedzieć jak mój je, mleka wypija na dobę 400-5500ml w zależności czy pije 2 czy 3 razy. A potem zjada deserek owocowy, lubisie bardzo lubi, na śniadanie kromkę lub dwie kromki chleba z szynką lub dżemem czy czymś z czym daje sobie radę. Obiadek je nasz, to co my jemy, dzisiaj ziemniaki z cukinią zapiekaną. Rano mleko pije ok. 6, potem ok. 9 te kromki, ok. 12 deserek, ok. 15 obiadek, potem 17-18 danio a w międzyczasie te lubisie i chrupki te długie takie, potem ok. 20 kaszkę i to mniej więcej tyle.
 
Witajcie
Grinula u mnie z kamieniem podobnie tylko moja jeszcze w dzień sobie popija też chce ją w sierpniu odostawić
Moja ke rano kromke chleba w szynka poźniej cyc przed spaniem potem deser obiad danio lub jakiś jogurt i k
 
moj je tak

5-6 lub jak sie obudzi mleko 150 ml mleka z kleikiem
9 kaszka manna na krowim mleku jakiem 200 ml lyzeczka lub jajecznica
11 czasem jakis owoc
13.30 obiadek ile zje zupy, gotuje sama
16 jakis owoc, deser, danio
18 kradnie troche obiadyu mezowi, lubi ziemniaczki
20-21 210 ml z kleikiem

ze schematu zywienia wynika ze powinien jesc 2 razy 210 ml mleka z kleikiem, 1 raz kaszke, obiadek, deser,
 
No właśnie ja nie wiem jak to na schemacie wyglądało, chyba powinnam mu dawać 3 razy jednak to mm.
 
Czesc,

Mikiemu wyszly 3ki gorne wiec juz jest spokojniej, ale byltki marudny i awanturowal sie w nocy ze mialam ochote wyjsc i nie wrocic hehhhhh

Grinula udanego pobytu w Londynie :-)

Zabila gratki roczku!!! To kiedy robisz imprezke, dzisiaj?

My moj maly wazy powyzej 10kg i je sporo w ciagu dnia.
Na sniadanie albo platki z mlekiem, albo paroweczka z kromka chleba, albo z jakims serkiem, albo jajecznica z 2 jajek z kanapka. Do naszego sniadania tez sie przylacza ;-)
Potem jakis owoc albo jogurt, na obiad zupka albo inne danie, nastepnie owoc albo jogurt. Czasami tez cos pochrupie, ciastko wciagnie. Na kolacje albo kaszka albo kanapeczka, pomidor lub ogorek :-D
Pije bardzo duzo wody, nawet w nocy jak sie przebudzi albowciagu dnia jak zasypia musi sobie chlapnac haha

Zrobilismy sobie z mezem maraton "zywych trupow", 3ci sezon za nami :-)

Milego wieczorku dziewczyny!
 
reklama
Hej. Witamy sie ze szpitala. Juz od srody tu siedzimy. Milena ma ropne zapalenie ucha i na antybiotyku jest. Moze jutro wyjdziemy.

Co do jedzenia to Milena je wszystko to co my. Mleko daje jej tylko do zasypiania i i w nocy raz. A przez ta chorobe schudla jeszcze. Wazy 8700.

Ja w srode bylam u gin i chyba bedzie chlopiec:)
 
Do góry