reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Aga gratulacje dla Tymcia!!

Ewelia brak słów dla lekarki, możesz zmienić na inną? Ja na gorączkę podaję najczęściej ibufen, ibum bo one są też przeciwzapalne i zwykle najlepiej działają, jak nie chce schodzić to nakładam zimne skarpetki, mokre, to najszybciej zbija mi gorączkę.

Agaulec to jak studniówka! Masakra!
 
reklama
Cześć
Ewelia a może to wędzidełko (zrośnięte czy jak to się tam nazywa) to taka błonka, generalnie powinno się to przyciąć , bo potem będą problemy logopedyczne, koleżanki dzieci to miały i syn miał przycinene jak miał rok a córka od razu w szpitalu , bo zwróciła na to uwagę lekarce.
Agulec dla mnie to jest przesada, po co robić taką fetę na zakończenie podstawówki, ciekawe co wymyślą na zakończenie szkoły średniej.
Współczję wam tych lekarzy, u na zawsze przyjmą , a jak już jest po godzinach pracy to normalnie idę do pomocy doraźnej (kiedyś to było pogotowie)
My dziś siedzimy w domu bo pogoda to kitu. Lena za cały dzień spała może 1,5 godziny na 3 raty , fatalne ma to spanie. A ja się czuję strasznie śpiąca, chyba ciśnienie słabe
 
U nas też jest leczenie po godzinach, na tzw. dyżurze w przychodni ale tam to taką tylko doraźną pomoc.

Mój też dzisiaj dziwnie śpi, może przez pogodę.
 
hejka, pamietacie mnie? :) nadaje w koncu z lapka :)

wpadlam sie pochwalic, ze Malgosia raczkuje:-) kolo weekendu zaczela robic kilka "raczków" ale wczoraj sie rozkrecila na dobre.. bylam z nia dzis u naszego rehabilitanta i dal nam wolne :) mamy tylko w maju zjawic sie na kontroli :) uff. :)


Moja dzis ze spaniem chyba przebila wszystkich.. od 11 do 12.. i tyle.. do konca dnia nic...dziecko cyborg!
 
Dobry wieczór dziewczyny :)
Podczytuje was ale jakoś nie mam weny do pisania.. odkąd mąż ma urlop to jakoś wszystko mam rozregulowane :-p

Zdrówka dla wszystkich maluchów !

Grinula, super, że Małgosia już raczkuje ! My też mamy koniec rehabilitacji :) kontrola w czerwcu :)

U nas ze spaniem dzisiaj też było gorzej i w ogóle strasznie marudny dzisiaj był.. jeszcze dzisiaj go posadziłam i chwilkę posiedział, a później niespodziewanie poleciał na plecy i uderzył głową o panele.. ale się wystraszyłam.. nie tyle tym, że się uderzył bo nic mu się nie stało, ale biedaczek się wystraszył i tak się rozpłakał, że aż się zaniósł i chwilę dźwięku nie mógł wydać.. dopiero jak mąż dmuchnął mu do buzi to zaczął płakać.. :szok: Ja to straszna panikara jestem i nieźle się przeraziłam..

Kubuś był na kontroli u logopedy bo cały czas śpi z otwartą buzią i za dnia często jej nie domyka i też myślałam, że to wędzidełko ale na szczęście nic podcinać nie trzeba.. Kuba ma strasznie długi język i może to przez to.. niby jak będzie większy to się unormuje hm.. zobaczymy..

Dziewczyny, z tymi lekarzami to masakra.. dziecko powinni od razu przyjmować, a nie takie rzeczy:baffled: u mnie jeszcze się to nie zdarzyło, ale za to dla dorosłych to często słyszę, że mam przyjść za 2-3 dni, raz nawet kazali za tydzień :szok: tyle, że u nas jest 2 dobrych lekarzy i ja tylko do nich chodzę, może dlatego tyle muszę czekać..

Dobranoc :-)
 
Czesc dziewczyny!

nie pisalam bo mnie zatoki kompletnie rozlozyly, ledwie funkcjonowalam, pozostal mi jeszcze zachrypniety glos i lekki katar....
heh do tego problemy jak u Was ze spaniem i nocne pobudki z placzem, wiec znowu daje cycka w nocy, a bylo tak pieknie - przespane cale noce!

gratki wszelkich zabkow, umiejetnosci i duzo zdrowka!!!

dzisiaj zimno ale maly spi na dworze, zrobilismy juz akupy i bedziemy gotowac zupki na kilka dni :-)
nie bede komentowac zachowan naszych lekarzy bo szkoda slow!!!

milego dnia :-D
 
reklama
Do góry