reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2013

Witam!
Taka.j- to faktycznie nieciekawie, kredytu nie cofniesz i rodziców nie zmienisz. Szczerze Ci współczuję. Gratulacje 8 miesięcy.
Dziewczyny z tym przyjmowaniem w przychodniach to ostatnio prawdziwa masakra. A tyle jest przecież nagłaśnianych spraw w mediach, kiedy pomoc dociera zbyt późno, tyle o tym trąbią i nadal nic się nie zmienia. Mnie to przeraża.
 
reklama
I to ja pisałam o zwykłym interniście a co dopiero o specjalistach. Teraz miałam okazję wykupić sobie takie ubezpieczenie jakby, które gwarantuje mi, że jak chcę się umówić do specjalisty to dzwonię pod odpowiedni numer tel i tam mają obowiązek umówić mnie najdalej do 5 dni roboczych, mam tam też badania podstawowe jak morfologia, mocz czy tsh (tarczyca) za darmo, aha no i te wizyty u specjalistów też są za darmo ale to jest tylko do wybranych przychodni no ale i tak zapisałam się, kosztuje chyba 27zł miesięcznie.
 
Dzień dobry!
Dzięki za wsparcie :-)
Otóż wieczorem temperatura rosła zaraz jak czopek chyba przestał działać ok.22 dostała drugi i zasnęła przy cycu,o północy pomarudziła dałam pic i cyca i tak pospała do 4.Wstałam do niej i dotykam a ona znowu gorąca temperatura 38,7(patrycjal już odjęłam 0,5 stopnia).Jedynym lekarstwem na usokojenie i zaśnięcie jest pierś z czego się bardzo cieszę.Teraz śpi oczywiście z czopkiem na 15 idę do lekarza.
 
takaj ja miałam w pracy taki pakiet medyczny za 26 zł miesięcznie super sprawa całą ciążę korzystałam ze specjalistów i postanowiłam że jak urodzę to zwiększam na rodzinny(niestety już 96zł).Korzystam teraz z córką i mąż nawet dał się namówić na kilka już wizyt :-)
 
Witajcie
Moja lena już śpi muszę wam się wyżalic byłam u starszej na zebraniu w tym roku kończy podstawówkę i jest bal i co ludzie wymyślają ją miałam tak na studniowce jestem w szoku
 
taka j teraz czytam W Paryżu dzieci nie grymaszą :-) później zabieram się za drugą część trylogi Millenium , nie wiem jak ją przeczytam przy młodym ale dam radę ;-)

u nas mały ma jakieś problemy z zasypianiem, w ciągu dzisiaj spał tylko godzine hmm może 1:20, był wielki płacz, w łóżeczku leżał półtorej h i skończyło się tym że zabrałam go ryczącego do wózka i na chwilę zasnął

agulec mnie to przeraża co się dzieję, ja w tym roku mam komunie chrześnicy , normalnie jest małe wesele....i mam roczek chrześniaka w drugi dzień świąt i nie wiem co mu kupić ... wszystko ma, macie jakieś pomysły ? myślałam o klockach duplo albo o arce noego z fisher ale jakoś nie jestem przekonana

Ewelia jak tam u Was sytuacja? gorączka spada?
 
Witam!
Te pakiety medyczne o których piszecie to musi być całkiem fajna sprawa, muszę się rozeznać czy u nas to oferują.
U nas kolejna noc koszmarna, nie wiem ile razy wstawałam, niby nie jest jakoś mocno chory, już nie goraczkuje, ale marudny za tuzin dzieciaków. Chyba zęby, w nocy budził się z płaczem i wybudzał starszą(śpią w oddzielnych pokojach) i wtedy to już nie wiadomo za którego się brać. Chodzę jak zombie, a dziś czeka mnie zebranie świąteczne w przedszkolu o 12.30, muszę coś ze sobą zrobić żeby nie wrócić z kompleksami bo niektóre mamy potrafią się nieźle wypindrzyć.
 
Witam i ja,
Co tu taka cisza :-) Agulec zostaje przy klockach, nimi zawsze dzieci sie bawią :-)
Aurelia u nas tez nocki dziwne, mały śpi bardzo nerwowo, przebudza się z płaczem i tylko uspokaja go cyc i tez nie wiem czy to idą kolejne zęby :-/ mamy 4 i chciałam troszke odsapnąc od tych zęboli.Zdrówka dla nas. Ja też muszę czasami się wystroić na poprawe humoru;-)
U nas deszczowo kolejny dzień, jutro jedziemy do dziadków i chyba wrócimy w pon, znowu trzeba się spakować i schować pół mieszkania.
 
reklama
Witajcie dziewczyny!
Co do lekarzy to faktycznie ciężko trafić na takiego, który by człowieka nie wkurzył, czasem mam wrażenie że oni mają się za lepszych od reszty. Jak w grudniu robiliśmy badania krwi małemu na oddziale w szpitalu( jak przestał jeść) , to z przejęcia przestałam mówić panie doktorze tylko proszę pana, a na to pielęgniarka stojąca obok mnie poprawia, no myślałam że z siebie wyjdę i powiem , że w takim razie do mnie proszę się zwracać pani magister. Jak mam iść do lekarza to jestem już zła i rozdrażniona.
Kilka dni temu jak podczytywałam Was to widziałam że temat był usg główki, u nas w Poznaniu w każdym szpitalu oprócz kliniki położniczej na Polnej robią usg przezciemiączkowe w 1 dobie po urodzeniu, ja niestety właśnie w tej klinice rodziłam i nie wiedziałam nic o tym usg. Jak mały miał dwa tygodnie to byliśmy u pediatry i on powiedział że dobrze jest zrobić to właśnie usg oraz usg ukł. Moczowego, no to zrobiliśmy.
aga163 ja mam ostatniego kwietnia dwa latka mojej chrześnicy, hulajnogę trzykołową kupię, ale klocki fajny pomysł, już doczekać nie mogę się kiedy Kayowi klocki kupie.
ewelia1zdrowia dla małej.
kajtek spał dziesiątki do 6.10 od 20.30, ale o 18 dostał kaszkę marne na dobranoc, 190 gram, potem przed spaniem mleko z kleikiem, dzisiaj też mu tak dam, zobaczę czy też pośpi. Pomysły na obiad dla małego mi się kończą, więc wczoraj dałam słoik Hippa- warzywa ze słodkimi ziemniaczkami, no i zwymiotował po nim...:-(
Mamy straszny problem z zasypianie w dzień, już nie wiem co z nim robić, teraz śpi, na rękach odjechał, ale wiercił się kopał, płakał, zmęczył się i padł.
Kupiłam wózek Quinny zapp ixtra2 , w maju jedziemy na krótki urlopik to mniej miejsca zabierze, a jest całkiem fajny bo rozkłada się do pozycji leżącej.
Ciągle się rozpakowuje, dzisiaj poprawiają nam barierkę schodową i znowu bałagan. Nie mam mebelków do małego, wszystkie albo brzydkie albo drogie, macie może jakiś sklep internetowy z fajnymi mebelkami, muszę kupić komodę i szafę, jak nic nie upatrze to zostaje Ikea.
Dzisiaj rocznica katastrofy smoleńskiej, no to w telewizji nic nie będzie, od rana na TVN 24 maltretują temat.
Miłego dnia, zdrowia i słońca, u nas go nie ma od wczoraj...:confused:
Pozdrawiam
 
Do góry