reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

my od świąt Bożego Narodzenia używamy 4, i cały czas zielonych pampersów. Mieliśmy jedno opakowanie Dady 4 ale jakoś mi nie podpasowały. A póki co to mamy 3 wielkie kartony po 162 sztuki tych zielonych więc w najbliższym czasie nie planuje zakupów. Wszystko mały na święta dostał.

taka j a udało ci się uspać Kubusia tym głaskaniem?
all-me ja bym poszła do lekarza tak dla świętego spokoju.
madzialenak gratuluje ząbków. U nas dalej nic. Ale gryzie wszystko co złapie w rączki.
 
reklama
madzialenak gratulacje ząbków :) i super, że to tak bez żadnych objawów się odbyło :)

Taka j. dokładnie jak bym urodziła 4 sierpnia to by mały był na prezent na pierwszą rocznicę ślubu, a w ogóle to termin miałam na 1 sierpnia :)
A jak go tak głaskałaś to usnął? Jak tam w ogóle nocka minęła, tak jak zawsze czy coś lepiej?
Ja też używam dady i nic złego małemu się nie działo to znaczy nie miał żadnych odparzeń, a co do rozmiaru to po Świętach Bożego Narodzenia zaczęłam używać 4.

Basia dziękuję za informacje o promocji :) akurat 13.02 jedziemy na szczenienie to i od razu po pampersy się podjedzie :)

U mnie noc była okropna... wstawałam chyba z 15 razy od godziny 22 do 6 :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: rano jeszcze była mega kupa.... nie wiem gdzie mu się to pomieściło :baffled: i przy tym płacz... Jak dzisiejszy dzień będzie taki jak wczoraj, to zwariuje...
 
Ostatnia edycja:
Żabila wczoraj mi się udało, chyba ze 3 razy musiałam aż zasnął na jakieś 1,5h i potem dostał mleko jak wstał.

Talaaa jakoś przeszła, po 3 krotnym usypianiu zasnął, potem jak wstał przed 1 dostał mleko i spał uwaga 3 godziny!!! Szok prawdziwy. Cuda! Mam nadzieję, że dzisiejsza nocka będzie już ok, wiem co przeszłaś, trzymaj się, masz możliwość położenia się z małym w ciągu dnia?

Ja mam dzisiaj na szczepienie jechać choć nie wiem czy go zaszczepią bo kaszle od kilku dni, miałam z nim jechać ale dzisiaj i tak muszę bo mam ten termin a poza kaszlem nic nie ma i nie wiem czy to z gardła czy ze ślinki. No i nie wiem jak z tym spaniem dzisiaj w związku z tym będzie. Ale to zobaczymy bo marnie to szcepienie widzę.

To widzę, że jestem jedną z nielicznych, która używa 3 ale mam jeszcze 2 opakowania no to zużyję je jeśli wcześniej nie osiągnie 9 kilo a jak osiągnie to ostatnią paczkę dam koleżance bo w ciąży jest :)
 
Hej dziewczyny,

U nas deszczowo blee barowa pogoda, mam nadzieję że troszkę sie poprawi i wyskoczymy na spacer.
Mój jak zawsze ładnie spał na spacerku to teraz 30 min snu i oczy otwarte i później troche marudzi, mam nadzieję że to minie. U nas nocka oki jadł o 2 później 5 i 8. Wczoraj dałam mu brokuły chyba mu nie smakowały:-D
Kupiłam małemu parasolke, dzisiaj ma przyjść więc czekam na kuriera:-D
Inglesina trip używana z tablicy. Młodego karmię w bujaczku, póki co daje rade.

madzialenek gratulacje ząbków, oby wszystkie wyszły tak bez objawów ;-)

Basia ja używam najczęściej pampersów z tesco są bardzo fajne Dzieciowo mi! | Tesco Loves Baby – nowe pieluszki z Tesco kupuje je na promocji za 24,99, co do rozmiarów to mam jeszcze trójki muszę je wykończyć i czekają na młodego już 4 :-) i też używam tak jak ewelinka pomarańczowe pampersy sleep and play, jedynie co nie mają regulowanych boczków ale są też oki, kiedyś kupiłam na 2 miechy w kauflandzie na promocji za 19.90 :-D
dzięki za info o promocji, trzeba będzie się udać ;-)

taka j trzymam kciuki aby się poprawiło ze spaniem u Kubusia, musisz być teraz stanowcza i nie zabawiać go w nocy a będzie lepiej, kiedyś musi być ;-)

all me udaj się do lekarza, mam nadzieję że to chwilowe zachowania.

ewelinka a jak robisz z powrotem do pracy jak je tylko cyca w ciągu dnia będzie jadł słoiczki? mojemu nie wiem co się stało jak jadł z butli to teraz jej nie chce tylko cyc lub słoiczek.
 
Ostatnia edycja:
czy to normalne że moje dziecko nie chce się przewracać ni z brzucha na plecy ani z pleców na brzuch?? za to posadzone to siedzi ładnie, i gdyby miał bardziej stabilny tułów to sam by stał bez podtrzymywania. ale obracać się nie che.
 
Aga postaram sie byc konsekwentna, przedewszystkim zaczelam od wczoraj usypiac go w dzien w lozeczku bo zawsze usypialam w naszym lozku.Super, ze mialas ok nocke, dzisiaj zycze jeszcze lepszej!

Zabila ciezko mi stwierdzic, moze mu za wczesnie ale wykazuje jakiekolwiek checi czy nic? Moze pokazuj mu jak lezy na pleckach cos z jego boku, zeby go troche przymusic ciekawoscia?

Patrycjal na 5 juz?? Kurcze ja mam nadzieje skonczyc na 4 i potem licze na nocnik.
 
reklama
patrycjal wow 5 juz?? szybko strasznie.

no na boczek się odwroci nawet dupe przewroci ale samego tułowia nie chce przewracać. zostaje w pozycji takiej ze lezy na plecach a dupka jest odwrocona
 
Do góry