reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Hej !
U nas też straszna pogoda.. pada deszcz.. a my czekamy na odwiedziny mojej babci :)

Taka j., ja też jeszcze używam pampersów nr 3 ale jak teraz skończę to kupię 4 :) a Kubuś też ma kaszelek ale i w poniedziałek był u lekarza, w piątek na kontroli i jest czysty:) nawet gardło nie jest zaczerwienione więc to pewnie ślina :) może u Was jest podobnie :) My mamy jutro ostatnie szczepienie :)
A co do nocnego usypiania, to w sumie nic nie robię.. muszę wstać obrócić go na plecki i dać smoczek i odpływa.. ale potem znowu się budzi za godzinę/dwie... ;/ chociaż dzisiaj obracałam go tylko raz i raz wstał na karmienie o 4 więc nie było najgorzej :)

Żabila, syn znajomej też szybko siedział, a na brzuszku nie chciał w ogóle leżeć więc nie martw się ;)
 
reklama
Jak wroce do pracy to bedzie jadl rano o 10 mleko moje z butli (bedzie musial chociaz butla mu nie bardzo pasuje ale chwile zabawy i je) a potem miedzy 12-13 zupke zee sloiczka, moja mam umie go pokarmic i jak zostanie to dostanie jeszcze moje mleko a jak nie to sztuczne bedziemy probowac, moze moja mama go nauczy pic soczki a o 15 ja wracam i dostanie cyca, zawsze kolo 16 je z cyca po owocow nie chce
 
moim zdaniem on jest jeszcze za maly i zacznie jesc, gdyby nie powrot do pracy to do konca 6 miesiaca bylby na cycu tak jak zalecaja i dopiero teraz zaczynalabym wprowadzanie nowych rzeczy
 
a co do cycow to sie przyzywczaja, jak nie chcial mi przez 3 dni jesc to nazbieralam pol zamrazalnika mleka bo sciagalam 1 raz dziennie lub 2 i zauwazylam po 3 dniach j=ze juz spokojnie 7 godz cyce wytrzymywaly, bede musiala sie znowu kilka dni przemeczyc
 
Cześć dziewczyny!
All-me - nie umiem pomóc, ale tak jak piszą dziewczyny lepiej to skonsultować z lekarzem. Ja się niepokoję swoim Bartkiem bo od jakiegoś czasu nie widzę u niego nowych osiągnięć. Przekręca się na brzuch, ale nie może załapać jak to jest wrócić z powrotem na plecy. Mimo,że mu pokazujemy to jakoś nadal nic. I to trwa już od jakiegoś czasu.
Dziś jadę do lekarza ze starszą, bo wczoraj i dziś rano było 38.4 i narzeka na gardło, a w piątek miał być bal przebierańców w przedszkolu. No i chyba nas ominą te atrakcje. A co do pieluch to starsza wychowała się na Dadzie i teraz drugie też na Dadzie.
Madzialena - takiego bezbolesnego ząbkowania to życzę każdej z nas
 
ewelinka ja też chciałam później wprowadzać dodatkowe posiłki , ale był czas że mały chciał co godzine cyca i a czułam że cyce są puste nie wyrabiały z produkcja i lekarka mówiła aby coś już wprowadzać bo też nie przybrał jakoś dużo też na wadze, mój tez jadł z butki ale teraz jak ją widzi to odpycha, będę próbować dalej z butlą.
Naszych chłopaków dzieli jeden dzień różnicy z tego co widzę na suwaczku ;-)
 
taka j. mam możliwość położenia się z małym, ale ostatnio to nie opłaca mi się kłaść, bo spi po 30-40 minut i zanim sie położe to on już wstaje. Super, że nocka lepiej :-) mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej :) i powodzenia na szczepieniu, może ten kaszelek tylko od śliny, u mnie tez Kacper czasami kaszle, ale mam wrażenie, że to do suchego powietrza.

aga mój mały w ogóle nie chce pić z butli, chyba że mu dam jakiś sok (najczęściej to jest świeży sok z jabłka), a tak to jak mu daje cokolwiek innego (wodę albo mm) to gryzie butelkę i się z tego cieszy.
 
reklama
żabila mój się przewraca z brzucha na plecy raz na jakiś czas, a z pleców na brzuch to w ogóle, ale jakoś za bardzo się nie martwię, jak go posadzę to też ładnie siedzi, ale jeszcze sie chwieje. Przyjdzie czas to i zaczną się obracać... Jak dobrze pamiętam to któraś dziewczyna tu pisała (zabijcie mnie nie pamiętam która), że jej pociecha juz siedzi, a przewracać się nie chce.

patrycja juz 5 :szok: to duża ta Twoja dziewczyna :)

ewelinka12 ja tez miałam w planach karmić piersią do 6 miesiąca, ale lekarka nam powiedziała, że możemy zacząć wprowadzanie dodatkowych produktów to i tak zrobiłam.

Dziewczyny a powiedzcie mi jakie mięsko podawałyście na samym początku? Bo chciała bym Małemu już dawać, ale nie wiem od jakiego zacząć. Czy może słoiczki z mięskiem?
 
Do góry