reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

dodam ze mam laktator medela tylko czekam na koncowke do lejka zeby zaczac odciagac i gromadzic pokarm w zamrazarce, czy ktoras z was uzywala medela mini electric??
mi sie wszystkie lejki wydaja za duze, a jest ich 5 rozmiarow
 
reklama
Ewelinka są takie butelki medeli , pije się z nich równie ciężko jak z piersi.
taka j. ja nie słyszałam aby ktoś narzekał na rozsamnowskie pieluchy, nam nic nie przeciekało, a jak Maks był starszy to już tylko te rosmanowskie używałam, te dady jakieś takie sztywne dla mnie były, no ale może przez te kilka lat się zmieniły.
Na odparzenia rewelacyjnie sprawdza się alantan, jest nawet lepszy niż bepanthen.
Jagoda zdrówka życzę.
Ale mam nerwy , Maks już od poniedziałku w domu, przedszkole się zaczęło a z nim przeziębienie no i Lenka dostała kataru. Zrobiłam jej inhalacje z 1 ml soli fizjologicznej, na szczęście bez problemu dała sobie zrobić.
 
Kamu nie wykluczone, że spróbuję też tych z rossmanna, trzeba w końcu na sobie bo wiadomo, że u każdego inaczej.
 
Ewelinka mojemu sudokrem pomogl i teraz myje mu pupe glownie woda, w nocy chusteczkami, mial czerwona z krosteczkami pupke w okolicy odbytu, nic go nie pieklo!!!
na opakowaniu jest napisane na: odpieluszkowe odparzenia skory, pielegnacje skory narazonej na odparzenia....
super ze Twoj maly przybiera na wadze :-D

Kamu zdrowka dla dzieciaczkow :-D
 
U mnie najlepszy ba pupę był bephanten, jak tylko było zaczerwienienie w szpitalu to rewelacyjnie wszystko zeszło, może nie miał jakoś super mocno, nie wiem, wyglądało dla mnie okropnie.
 
Chyba nebulizatorem, ale nie wiem czy musi być jakiś specjalny dla takich dzieci czy taki zwykły może być to nie wiem.
 
reklama
Do góry