reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Madziasek nie wiem jak z tą cytryną niestety. Za to też nie lubię mleka z miodem i czosnkiem.

O kurcze! Nie wiem co dzisiaj się dzieje ale Kubuś cały czas zrzędzi i pobekuje lub wręcz beczy, już mam dość, słowo daję, że CAŁY DZIEŃ!! Kładzie się, jest cicho 2-5 minut i ryczy, i teraz znowu zaczyna ryczeć.
 
reklama
kur** zarazilam dziecko!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale jestem wsciekla na siebie. mala ma katar i sie strasznie meczy. zrobilam jej inhalacje, smaruje mascia majerankowa i caly czas nawilzacz chodzi jest troche lepiej, ale taka bidulka malutka az mi sie plakac chce:-:)-:)-(

u gina ok. dal tabsy anty i bede brala a jak siedzialam na poczekalni to mi sie ciaza przypomniala i bym chciala dalej byc w ciazy...teskni sie za tym czasem;-)

madziaSek cytryna to cytrusowe, wiec nie bardzo mozna.ja piersia nie karmie wiec w ruch poszly gripexy i rozne inne, ale goraczke dzisiaj tez mialam. mam nadzieje ze u malej to tylko katar
 
Jagoda zdrowka dla malej ;-)
oby nic z tego groznego nie wyniklo!!!

Maciejkaa sprobowalam i jest ok!

mam chore zatoki, glowa mi peka, mam katar, masakra jakas!!!
zawsze mi teraflu zatoki pomagal ale czy teraz go moge wziasc?

Skoro maly dostaje ode mnie przeciwciala to nie powinno mu nic byc, mam taka nadzieje!!!
 
Jagoda współczuję, dużo zdrowia dla Milenki i dla Ciebie!!

Dzisiaj mały też okazem grzeczności nie jest, zobaczymy co dalej. Może to ten sławny skok :/
 
Maciejkaa nie bylam u lekarza. Jestem z malym w szpitalu a maz w trasie z Wawy wiec nie wiem na ktora bedzie u nas. Ale pediatra powiedziala ze leki z paracetamolem mozna brac ale w nie duzej ilosci. Odstawili malemu jeden antybiotyk, czyli teraz tylko 3 razy a nie 5 na dobe beda mu dawkowac.
Oby synek nnie byl zazdrosny, bo zrobi sie nieprzyjemnie :-(

Taka j na skok chyba za wczesnie? Cos kojarze ze 5 czy 7 tydzien dopiero :confused::confused::confused:
 
Jagoda podawaj jej po 5 kropelek cebionu lub juvitu ( to jest vit c) 5 kr rano i 5 kr wieczorem, zakrapiaj nos 5 razy dziennie solą morską lub disnemarem i sciągaj ten katar aspiratorem do noska. Pod materac podłóż wałek z ręcznika aby głowa była wyżej . Lenie już katar prawie mija.
Maciejkaa mój syn też się zrobił momentami bardzo niegrzeczny i złośliwy, ale może to z nudów , bo cały ten tydzień siedzi ze mną w domu
Ja biorę tylko rutinoskorbin i wapno no i jeszcze inhalacje z nebulizatora
 
reklama
Do góry